Zda sa ze Juraj potrebuje par zapasov v AHL. Na NHL nie je pripraveny ani fyzicky ani mentalne.Inac to ze bol vybrany ako prvy v draft neznamena nic.Nie je to prvykrat co bol prvy draft vyber sklamanim.
Zda sa ze Juraj potrebuje par zapasov v AHL. Na NHL nie je pripraveny ani fyzicky ani mentalne.Inac to ze bol vybrany ako prvy v draft neznamena nic.Nie je to prvykrat co bol prvy draft vyber sklamanim.
Slovensko ziaden problem mat nebude.Slovenski politici randia s Ruskym Imperiom cize hocico sa stane slovenska mentalita prezitia a schopnost prisposobenia sa a pomylena viera v slovansku solidaritu nakoniec zvitazi rusi hodia slovakom kost a bude fajn. Nakoniec sloboda prosperita a bespecnost v EU a Nato je iba fatamorgana.Kto ju nakoniec potrebuje.Piata kolona pod vedeni skoropredementa Harabina na tom uz pracuje.Cize ziaden strach vsetko bude fajn
Zabudnime na gardistov.Obyvatelstvo Gazy sa par desatroci desat krat znasobilo. Su to profesionalni utecenci ktori bol
i vyhnani z Jordanska Kuwait a Egypt ma prave taku istu ohradu ako Israel a ich do svojej krajini nepusti nakolko okrem bordelu neprispeju nicim. Chcu vlasny stat ktoreho motto je znicit iny.Co sa samozrejme nestane.I tito pouzitelni idioti placu hrosie slzy ale nikto ich nechce za susedov. Co ich s...ie ze maju za suseda uspesny stat ktory chcu znicit. A tito uzitocni idioti........im tlleskaju.
++++ Dolezite je ze si nezabudol:-)).Moji pribuzni navstivili par rekonstruovanych synagog a tiez boli impresovani. Zda sa ze bratislavsky rabin a Chabad Lubavitch robia dobru pracu pre ozivenie slovenskeho zidovstva pre zmenu tam v nich budeme vidiet par mladych ludi.
Ale hey .Tuzba zomiera posledna...
Genocida sa stala 7 oktobra ke Hamas zavrazdil bezdovodne 1500 ludi.CHapem ze nakolko sa jedna o zidoch je to hrozne malo:-)) Cize Israel to nechal nechat tak. Ked ma krajina prostriedky sa branit a na odplatu tak si maju nechat s...t na hlavu? Bolo bombardovanie Berlina Drazdan Amsterdamu Roterdamu a v mensej miere Bratislavy Genocida.Co sa tyka Palestinskeho statu.Stym ja nemam ziaden problem nemam a pokial tam nebudu nerealisticke poziadavky od Palestincanov.Re:zahnanie zidov do mora a znicenie zidovskeho statu.
To "besnenie" je iba zasluzena odplata. To ze to svet nevie pochopit je za prve klasicky antisemitizmus a celkove nedolezite.Co sa tyka tych "neviniatok" to su buduci nadrzani samovrahovia ktorych caka 72 panien. Je mi luto nevinnych ?Ano.Pokial to su su ti nevinni co neooslavovali 7 oktober.Teraz dostavaju na frak a placuce europske antisemitske srdiecka sa idu s toho p....t
Vodca Putin povie panovy velvyslancovy.Skoc.... A pan velvyslaniec sa spyta ako vysoko?
Ci je to narocne alebo nenarocne je docela zaujimave nakolko vodca Fico pohnojil (pripravil?)podu pre bratsku spolupracu z Ruskym Imperiom cize to ziada vysvetlenie "narocnosti" pretoze byt zarazenym v niekoho analnom priestore moze ale aj nemusi byt "narocna" zalezitost.
Nedolezita?Kazdopadne ano:-)))
Hmm.Vysledku sa nedozijeme.Priklad Hedviga Malinova odsudena za sebazbitie:-))) Samozrejme skutok sa nestal.Co sa zmenilo?Novy minister vnutra a kde nic tu nic.Hedviga si za sikanu od Grofa Kalyiniho (vtedajsieho ministra vnutra a momentalne ministra "obrany") Keby som bol Hedvigou tak Kalyiniho zazlujem na medzinarodnom kriminalnom sude za porusovanie ludskych prav nasej tazko skusanej Hedvigy a samozrejme by mal nanho vydany zatykac..Zakon je zakon Vazeni............
:-))))))) Cize davate Zelenu Israelu aby sa s VAmi vyporiadal:-))) Vsak nakoniec ako Slovaci sme ta najvacia obet vsetkeho.Od zaciatku dokonca.Ci su to Madari Cesi Anglosasi Germani a samozrejme zidia ti vsetcia maju maslo na hlave .Najlepsie to vystihuju Vase hymny.V prvej ste sa po hromoch a tleskoch prebudili k zivotu.Nieco ako scena z horror filmu. Potom ste isli na zasluzeny spanok a v roku 1993 ste sa zo zimneho spanku prebudili ako neviniatka.Deportacie Madarov Cechov karpatskych nemcov a samozrejme vrazda zidovv je ciste sionisticka propaganda ktora sa nestala.A vys dovolujete obvinovat niekoho z genocidy.Vas boh vam nadelil prilis velku porciu nezasluzenej megalomanie a sebaklamu Prispevok je cist e pre tych ktorych sa to tyaka a nereprezentuje nazor autora
Maju krasne dievcata...
zda sa ze aj cesi su zlahka pomyleni. Ok po par pivach z rumom aj cesta do neba je neznama:-))
Ta sucastna hymna a hlavne ta pasaz o spiacom slovensku a o ozivenych zaspalych slovakov moze dostat ludi do depresie.Namiesto aby opysovala krasu slovenska jej prirodu a vobec hociake pozitivum tu spievate o zmrtvych vstani.Jediny ktoremu sa to podarilo bol Kristus pan a v modernej dobe verejny cinitel Harabin ktoreho koncept skorovyhrania je zlahka podobne zmrtvystaniu Krista pana.Ale hej kto vie:-)))
Do neba volajuca hlupost. Ok kazdy ma pravo na nazor.Ale u Vas je to totalna neznalost pojmov. Rozumiete vobec co je to demokracia? A o akej "asistentke tu hovorite? Ked napisete blog tak si najprv overte fakty.Ked pisete o USA tak si aspon povrchne nastudujte Ustavu USA a jej zakony a pravidla.A ta posledna veta "kto sa nas zastane"?Zijete v alternativnom vesmire?
Mudre rozhodnutie.Generacia co ho drzi pri moci pomaly sa pomaly a iste chysta do vecnych lovist.Cize kazdy hlas je vzacny. Hocico si o vodcovi Ficovy myslime kazdopadne vie co robi:-) Dva roky neskorsie bude nuteny vykopavad hroby:-))
Hovorca Palamentu rezignoval a padali hlavy.Trudeau je chmulo ale niktynikty nikoho neterorizoval.Nic v zlom ja som odporca Trudeu ale pred tym nez nieco napisete je dobre si overit fakty. Tato prihoda nas ukazala svetu ako bandu blbcov ale v realite to bol iba sprosty omyl....
Mne Golonka vzdy pripominal Bobby Clark z Filadelfie. Uzasne zrucny a agresivny utocnik.Fu....ng hell I just realised how old I've become:-)))
Zuzanka budete prekvapena ze sme ciastocne na tej istej strane barikady.Napriek mojmu presvedceniu ze RF je zlocinna krajina stale blamujem EU a NATo nedolezite} za zbytocne rozsirovanie na Ruskych hraniciach. Co je pre mna katastrofa pre Rusko je ze ukazali svetu svoju neschopnost korupciu v tomto zbytocnom dobrodruzstve
V jej pripade to nerobi ziaden rozdiel
:-))
Neviem co je na tomto tak prekvapujuce. Hamas sa skriva za svoje zeny a deti. Ich zeny rodia buducich "martyrov" v preklade samovrahov tak co je pre nich jedna Israelcanka. Jedno sa Hamas naucil ze bude mat vzdy podporu antisemitov. Takze Vazeni "tych ktorych sa to tyka" otvarajte sampanske .Dalsi mrtvy zid. Teste sa a radujte sa......
Odporúčame