Pokial neoslovia oslov tak je to mozno nedolezite:-))
Pokial neoslovia oslov tak je to mozno nedolezite:-))
Nalejme si cisteho vina.Podme volit Harabina
Viete p.Maria ,V Irane zije pocetna integrovana zidovska komunita ktora sa tam citi bespecnejsie nez v Europe. Nakolko v mojom business mam par Iranskych zakaznikov tak moj dojem je ze ta "iranska" nenavist je celkove politicka.re: Israel reprezentuje zaujmy US na blizkom vychode. Vas argumet re:ateisti je pre mna ako zaryteho ateistu pravdivy mozno s toho dovodu ze bolsevizmus a nakoniec aj fasizmus svojou agresivitou povysil ateizmus na ok.:-) na nabozenstvo bez boha co je bohuzial smutna a aj v tom istom case zabavne...
Antisemitizmus.Vroku 2008 v case jeho odvolania zautocil na p.Lipsica re:hamvbil sa za jeho povod nakolko zidia nie slovaci kolaborovali s fasistami.V minulom roku napadol partnera vaz Prezidentky krajinky pod Tatrami za jeho zidovsky povod.re.re.Jeho predkovia s obracaju v hroboch do ktorych ich pravdepodobni .Vsetko jer dkumentovane.Vazeni..Slovensko potrebuje silneho vodcu a Pista Harabinier splna vsetky kriteria.
Nebude to Vas vina ked budete volit Harabina.
Verni sebe svorne naspat:-)) Prijemny zbytok dna zelam
keby som bol Slovensky obcan a milovnik hazardnych hier tak stavim na Harabiniera. Ma v sebe charakteristiky antisemitizmu bolsevizmu a fasizmu.Cize reprezentuje priemerneho slovaka z vychodnej polovice krajiny.Jeho vystupovanie je vystupovanie A.Hitlera v jeho mladych rokoch a ked niekto nahodou studoval Mein Kampf tak asi porozumie o com hovorim.Bolsevizmus a Fasizmus.Premisa tychto ideologii je jednoducha.Demokracia nepracuje spolocnost je rozhadzana a ked k tomu pridame sionisticke sprisahanie vo osobe Dyuriho Sorosa tak je iba jasne ze spolocnost potrebuje silneho vodcu.A tu prichadza na scenu dvakrat skorozvoleny za prezidenta sa vydavajuci
Pistike Harabinier.Ok .Patriot Goralskeho povodu hambiaci sa za svojich predkov ktori sa aktivne zucastnili povojnovych svinstiev na Vych Slovensku.Komunisticky sudca riadiaci sa podla roskazov STB pri zatykani nevinnych ludi.Kolkych Justicnych vrazd ma na svedomi nevieme.Ale urcite ich bude viac ako jeden. Anti
pokracovanie
Ako to pracuje ked sa niekto narodil v CSSR v Bratislave ale stravil vacsinu zivota v zahranici. Moze byt automaticky slovenskym obcanom?
A co ma UPN na dvojnasobneho skoroprezidenta Harabiniera.Preco sa nesustredia na rozsudky ktore urobil na objednavku STB. Tato sv na je zodpovedna za desiatky znicenych zivotov. Ako je vobec moze ze ten neokrochanec vobec chodi po slobode?
A tato cvarga sa snazi dostat do NATO a EU
Paci sa my vyraz na tvari vaz.pani Harabinierovej:-)) Nieco ako: zo vsetkych muzov na svete som si vybrala toto
hova...do?Preco???
Citovanie vyrokov poprednych politikov re:Jan Slota nie je trestny cinL-))) A ked sa so mnou sskutocne chcete sudit tak Vas varujem nakolko pouzijem sluzby spickoveho pravnika Pistu Harabiniera. Dufam ze mate hlboke vrecka:-)))
Preco.Janko je davno s politiky prec:-)) A
Vy ste skutocne narod debilov.Janko Slota mal absolutne pravdu.Geneticke hoveda
Nie.Jednou vyhodou staroby je ze ani vazenie ani trest smrti nie su problemy. Ta pani ma absolutnu pravdu.A to plati plati pre kazdu vychodoeuropsku krajinu na periferii Europy.Okrem Madarska a Ciech.Zbytok zaostali nevolnici......
https://www.youtube.com/watch?v=h_LMdoCuSRM
Ked tomu nahodou nerozumiete nechajte si to prelozit
Presne kam patria....
Osviencim sice "oslobodili' Rusaci .A kazdopadne tam znasilnili kazdu zenu ktora bola poloziva.....V porovnani z ruskymi gulagmi bol Osviencim rekreacne stredisko.....>jedine ospravedlnenie bolo ze vrazdili vlastnych ludi.Proti zlocinom komunizmu bol Hitler amater.....Ked k tomu pridame Mau Ce tunga a dalsie bolsevicke svi ne bol fasizmus raj na zemi
https://www.youtube.com/watch?v=8Oy9qERg8zs
Najneschopnejsia armada na zemeguli. Ale na paradu su perfektni.
Potemkinova dedina.
Vacsina tych haj zlov si nevymenila spodne pradlo najmenej mesiac. A telesny smrad na Cervenom Namesti musi byt ohromujuci.
Ok.Co sa snazite povedat ze Slovaci su od poslednych volieb uz preventivne v tej pohostinnej ruskej prde li hlboko zarazeni? A neboli to nakoniec slovaci ktori si pozvali bratske Rusko v 1968? Alebo su v nej zarazeni uz 56 rokov.?Nesnazim sa napadat Vasu logiku ale ked niekto niekoho predbieha znamena ze ten predbehnuty uz v tej je alebo bol prvy. Ok netreba si s toho robit tazku hlavu nakoniec napriek snahy obidvoch o prvenstvo obidvaja superi skoncia v tej prd li....
Odporúčame