Aj negativny profit je profit:-)))))))))
Aj negativny profit je profit:-)))))))))
Napred cesta nemozna naspak sa icit mosi.Ale hej.Volba ludu volba bozia.Co je na postoji vodcu Fica pozitivne ze nespomenul vplyv Duryiho Sorosa na vojnu medzi slovanskymi gigantami a nespomenul hebrejsky povod vodcu Zelinskeho ..............Moj uhol pohladu celkove na slovensky postoj voci tomuto konfliktu.zacnite sa ucit rustinu.Budete ju potrebovat.....................
Ten plagat vyzera ako hlavna stranka z gay pornomagazinu:)) Nieco ako ked Harabin boskaval Fica:-))
Nie iba s ppsolupracou USA ale dokonca som citall V Orensanskom Hlasniku ze Israel ma spojenie z dalekou galaxiou v vesmire.A tam je to skutocne nebespecie pre nezidovsky a neamericky svet.
Preto vzdy radim nezidom a neamericanom.Uzite si sveta nakolko zajtrasok nie je garantovany nikomu:-))
Ciste jedna otazka.Kto to cele zacal.A ukazte mi jednu seba respektovanu krajinu ktora dovoli vrazdu 1200 civilistov barbarskym sposobom ako to urobili tie deticky ktore sa narodili v 2005 nie pod Izraelskou okupaciou. Co by urobilo Slovensko keby bolo napadnute Madarmi a madari by bestialne zavrazdili 1200 slovensky zien a deti.? Samozrejme neprijemne otazky ale stat nekriticky na strane skutocneho agresora je mozno omyl.Nemyslite>\?
v ktorych.V Gaze ziadni nie su.A okupacia Gazy skoncila v 2005.Takze Vami obdivovani palestinci nemali absolutne ziaden dovod zautocit na Israel a to ze sa schovavaju za zeny a deti a maju ich strategicke polohy v nemocniciach za to Israel nemoze a to same o sebe je vojnovy zlocin...
Ok.Co sa tyka zapadneho brehu .Spolitikou Israel nesuhlasim a som zasadne proti.Osadnici by mali byt stadial vystahovani aj s nasilim presne tak ako to urobil Israel v Gaze 2005.
no jasne zli zidia dobri palestinci. Jedna vec je jasna z zid je ten vinny:-))
Slovanska sudrznost v akcii. Toto skonci iba vtdy ked sa spolocne pozabijaju,A co je na tom najhorsi ze je to celkove o nicom.
Samozrejme fakt ze vodic auta sa umyselne snazil prejst izraelsku vojacku je pre slovenskych antisemitskych id iotov absolutne nedolezity.Samozrekjme ti zli zidia umyselne strielali na to male dievcatko. Uplne chapem ze narod ktory zil za ostnatym drotom ako zver od roku 1948 do 1989 sa identifikuje z bratskym palestinskym narodom nakoniec co ich spaja je nenavist k zidom a ich spolocny osud v zmysle hrozneho utrpenia pod zi dovskou nadvladou ale niekedy a zdorazdujem niekedy je dobre si precitat cely clanok
Kto po tom pojde na gay paradu?
Preco Vam to trha zily Vazeni. Vodca Fico to vsetko nabudol poctivou zlodejinou, Takze vela hluku o nicom
Bez snahy Vas urazit. Infovojna nie je doveryhodny platok. Ale vsimnite si ze skoroprezident Harabin vystupuje ako prezident.Iba to same je mozno dokazom ze to nema v hlave celkom v poriadku
Definujte vstci:-))) Pan je megaloman?
https://www.youtube.com/watch?v=U_Pa-E77b70&…
Tu je novy prezident Slovenska.Vypocujte si jeho prejav:-)) Ok srandista alebo amatersky hypnotizer. Alebo blazon s Napoleonskym komplexom ktory sa predstavuje slovakom ako ich prezident.Vsimnite si tu subliminarnu spravu:-))
Ok.Ja som presvedceny sionista ale kazdopadne agresivny kritikIsraelskej politiky kradnutia uzemia na zapadnom brehu a chovanie s IDF a osadnikov ktorych vacsina su na hlavu padnuti americania a zbytocnej agresivity v casoch mieru. Cize kde mi niekto vnucuje nazor?
Tiez si dovolim pripomenut ze origanalny termin Sionizmus je snaha o samostatny zidovsky stat.Ktory nakoniec existuje. Cize samostatny termin sionizmus je slovo ktore realisticky neznamena nic.
sorry.Ruskoukrajinsky konflikt
Preco sa miesa sport do politiky.Uznam ze dostat sa na uroven spicjovych hracov je drina ale nakoniec je to iba nahananie puku po lade nie objavenie kury na rakovinu. Cize moja otazka je v com je dolezitost hokejistu v politickom diani.A preco Vam to trha zili a ??? Rusko ukrajinsky je zalezitost participantov nie hokejovych brankarov
Precial so si par Vasich prispevkov.Kazdopadne dakujem za poklonu
Odporúčame