Vodca Fico kona racionalne a rozumne.Je jasne Putin vojnu neskonci pokial neziska celu Ukrajinu. A samozrejme ze ako vodca krajiny ktory veri ze rospad SSSR bola katastrofa sa nezastavi na hranicia Ukrajiny ale bude pokracovat pokial cela vychodna Europa nebude pod ruskou cizmou. Cize Slovensko bude dalsie. Slovaci miluju svojich okupantov. Prezident prveho Slov statu Jozsi Tiszo poholal nemcov na potlacenie zidobolsevickeho pucu v roku 1944.
Vasil Bilak pozval Cervenu armadu v 1968 a samozrejme vodca Fico to momentalne hraje na obidve strany. Proste robi to co pre Slovensko pracuje. ....Proste opraste rucebnic e rustiny a dosvidania:-)


