USA nemajú žiadnu česť ! A ak by náhodou nejakú mali, nebola by hodná ani "deravý cent" !
USA nemajú žiadnu česť ! A ak by náhodou nejakú mali, nebola by hodná ani "deravý cent" !
..."ten co ho tak drzal a stiahol na zem"...? To si pozerala asi iný zápas !
Vlak ľudia nevideli pre dym z petárd a nepočuli ho v dôsledku príliš hlučného ohňostroja....ale čo narobíš, keď ohňostroj sa najlepšie sleduje medzi koľajami...
..." Bluntzer organizuje ochutnávky v stánku Sibilia na trhu v Lyone...Jeho cieľom je oživiť a rozšíriť „francúzske kulinárske dedičstvo“... „Je tiež dobré oživiť a dodať novú sviežu chuť tradičným lahôdkam,“ dodal.
Žabožrúti, prestali vám chutiť tradičné žaby ? :-)))
Keby si myslel, nepísal by si samé bl bosti ! :-))))
Odpovedal si si sám...pramení to z patologickej nenávisti, nedostatku intelektu, a z dodaných nôt z oplotenej ambasády.
Už zorganizovali aj protesty po celom svete ? :-)))
Na rozdiel od Putina, Arabi sú demokrati...oni ich ukameňujú ! :-))))
Rozštvrtenie v pästnom súboji...to je iný level...to by si mali Arabi patentovať.
..."Některé státy tak už přijali zákon proti střídání času, čekají pouze na to, který bude ten konečný"...
Dobré ráno, mladá pani....o tom je tu teraz článok a debata...:-)))
Lenže, páni z Bruselu rozhodli, že striedanie nebude ! A aj mne vyhovovalo "v lete dlhšie svetlo". A keď je podľa prieskumu väčšina za letný čas, tak rozhodnutie rezortu práce proti väčšinovému názoru je podľa mňa de mentné !
Už aby som bol na dôchodku, potom mi môže byť ukradnuté rozhodnutie dementn ého rezortu práce !
..."V stanovisku, ktoré pripravil rezort práce a sociálnych vecí, požadujeme "nevyhnutnú úroveň harmonizácie" medzi krajinami, najmä v stredoeurópskom regióne"...
Dúfam, že aspoň v Česku má vláda zdravý rozum a dá na názor ľudí, kde je väčšina za letný čas ! Naši de menti sa budú musieť prispôsobiť ! :-)))
Odporúčame