Nerobí, on JE p....h... !
Chceš porovnávať Letanovce s Plaveckým Štvrtkom ?
Chmu ľo, keď to zopakuješ ešte sto krát, tak to bude súvisieť s OH ?
Asi chce "inteligentne" naznačiť, že Albánsko by tiež nemalo ísť na OH, keďže má minimálnu mzdu na úrovni Ruska. :-)
Za všetko zlé, čo sa deje vo svete môžu východoeurópske krajiny. Časom sa určite ukáže, že Merkelová bola donútená pozvať migrantov práve na nátlak východoeurópskych krajín. Menovite Maďarska a Slovenska !
„Vie presadiť zmeny ako nikto iný, koho som kedy v živote stretol. Táto žena nebola nikdy spokojná s daným stavom vecí. Vždy chce veci zlepšovať,“ vyhlásil Clinton.
Bill nekecá, vie o čom hovorí. Nebola spokojná so sebou, tak presadila zmenu ! Vymenila sa za Lewinskú.
Čo malo spoločné 20 000 učiteľov s vojenským pučom ?
Mal doma milióny ! ! ! V eurách (350 tisíc) a dolároch (390 tisíc)...nič moc. Zato v rubľoch....milióny ! To už vyznie predsa len bombastickejšie ten titulok. :-)))
Takže otázkou zostáva: Majú vrcholový politici, novinári a podobný "experti" v hlave nasrané, alebo sa vedome podieľajú na vraždách svojich občanov a genocíde vlastného národa?
Odpoveď znie :Vrcholový politici, novinári a podobný "experti" majú v hlave nasrané, LEBO sa vedome podieľajú na vraždách svojich občanov a genocíde vlastného národa ! ! !
Asi si si nevšimol ten otáznik, pred výkričníkom na konci vety v mojom príspevku, lebo Tvoja reakcia na môj príspevok nedáva zmysel.
Vtip týždňa
Prezident Zväzu obchodu a cestovného ruchu Pavol Konštiak hovorí: Máme aj morálnu povinnosť smerom k potravinám, to znamená, že obchodníkovi nejde vždy iba o obrat a zisk....
Obchodníci s takýmto opatrením súhlasia a tvrdia, že prípadné nižšie zisky im neprekážajú.
Ak budú po novom predávať aj potraviny po dátume minimálnej trvanlivosti, tak budú mať nižší zisk ?! No toto...
Pani Merkelová, pozvaní hostia sa u Vás asi necítia dobre, keď sa takto sami zabíjajú.
Uf, to sa mi uľavilo. V Nemecku nie je terorizmus, Nemecko to zvláda. Lebo zomrieť rukou teroristu je hrozná smrť. Od obyčajného agresora to človek predsa len prijme ľahšie...Asi takto nejako by ste mali vnímať článok, občania !
Ako vidím, nepochopil si !
Reagovať na Tvoj výplod je zbytočné, to Ty nepochopíš !
Bol by som zvedavý, ako by reagoval Medzinárodný olympijský výbor, keby všetci športovci ktorí sa majú zúčastniť OH podpísali petíciu, že v prípade zákazu a neúčasti ruských športovcov, nezúčastnia sa ani oni !
Aký terorizmus ?! To nás len pozvaní hostia zoznamujú so svojou kultúrou !
Odporúčame