Čo je priveľa, nechajte na na čitateľov a nevnucujte svoj názor ! ! !
Čo je priveľa, nechajte na na čitateľov a nevnucujte svoj názor ! ! !
Hmm, Ty máš asi bohatých rodičov...:-)
Mafiánske zákony. Vrana vrane oko nevykole !
Len na okraj, Kaník to znížil na 10 rokov ! Neskôr sa tozvýšilo na 15.
Asi Ti uniklo, že vojakom a policajtom to zvýšili na 25 rokov.
Ver si čomu chceš, trebárs aj Sokolovi. Amen !
Ale veď o tom, že cirkev mlčí som písal už v prvej reakcii. Kontext ! ! !
Konflikt, nekonflikt, na Slovensku je to tak...
Pravý dôvod sa všemožne snaží RKC utajiť a ututlať. Domnievam sa, že dôvod na jeho odvolanie bolo poukázanie na nezrovnalosti v "účtovných sľuboch", ktoré dal jeho starší sluha Boží, Mons. Sokol, nie nosenie riflí !
...a nikoho netrápi a nepolarizuje dôvod Bezákovho odvolania, ani machinácie Sokola (?) ... Asi podľa Ouelleta nikoho nezaujíma pravda. Keby to nebolo smutné, bolo by to úsmevné.
Čas ukáže...Milí veriaci, čakajte 6 storočí tak ako v prípade Jana Husa.
Ten kto nebol dnes, lepšie povedané teraz v Bratislave, nech nemudruje a neukája svoju škodoradosť hlúpymi a znevažujúcimi príspevkami na adresu Bratislavy a Bratislavčanov....
Ty si z ktorého poslaneckého klubu ?!
Podľa mňa byť veriacim a byť platiacim členom "spolku" sú dve veci !
Namiesto pletenia hláv voličom, nech si pletie teplé ponožky, v base sa mu budú hodiť.
Nuž, opálený Talian nie je opálený Slovák. Naši opálení bývajú na cudzom pozemku a daň z "nehnuteľnosti" ani nikdy neplatili !
Odporúčame