A Ty tu netrepeš inkognito ?
A Ty tu netrepeš inkognito ?
Máš pravdu, to nebolo pekné od p. Gašparoviča.
Pokiaľ už konečne nebudete mať elementárny vzťah a úctu k obyčajnému občanovy, tak vás, páni politici Pán Boh ochraňuj ! A symboly aj hlavu si môžete...
Aj od cyklistiky sa dá očakávať čokoľvek !
S tým urážaním si to myslel vážne ?:-) Tak vymenuj aspoň zopár kvalitných poľských výrobkov. Z poľnohospodárstva, stavebíctva, alebo nábytkárstva...
Tí čo rozkradli, rozpredali a namastili si vrecká, tí veru poľské a čínske šmejdy nežerú !
Ale, ale, páni ! Keď sa rušila ZVS bolo že to jasotu ! Nemôžete chcieť, aby "lampasáci" suplovali za rodičov výchovu detí. Či už sú z osady, alebo z majority !
Od Vás by som čakal kultivovanejší komentár. :-(
A ak mumnáhodou povedali, že sa narodil v Bratislave, možno si myslí, že tá Bratislava je niekde v Texase.
Prof. Vilček sa na Slovensku nie len narodil, ale aj vyštudoval Lekársku fakultu UK v Bratislave, tak zasa až také čistokrvné farizejstvo to nie je !
Gratulujem k vyznamenaniu a ďakujem za všetkých, ktorým pomohol jeho liek ! Len skromne poznamenám, že Mr. prof. Vilček by mohol prejaviť svoju veľkorysosť aj voči svojej Alma mater a primerane rozdeliť štedrý dar medzi obe univerzity.
Odporúčame