Keď "buchne" aj u nás, bude neskoro na konštatovanie, že doteraz búchali, alebo vybuchovali (?) len v Ázii a Afrike...Je síce drahšie, ale určite lepšie chránené územie obísť a tak eliminovať aj tú najmenšiu možnosť na katastrofu !
Keď "buchne" aj u nás, bude neskoro na konštatovanie, že doteraz búchali, alebo vybuchovali (?) len v Ázii a Afrike...Je síce drahšie, ale určite lepšie chránené územie obísť a tak eliminovať aj tú najmenšiu možnosť na katastrofu !
Asi je málo prípadov zo sveta, keď zlyhala aj technika aj "ľudský faktor" ?!
Zdá sa, že Ty si svoju vyčerpal než ste v škole brali "y". :-)
Samozrejme, že to ide, ale obchádzka okolo chráneného úzamia by bola drahšia. A o to zasa ide Slovnaftu a OMV !
Niekomu prdlo v bedni, keď chce ťahať ropovod cez najdôležitejšiu zásobáreň pitnej vody. Voda bude už v blízkej budúcnosti oveľa vzácnejšia surovina ako ropa ! A cez obytnú zónu tak isto ! Veď je 17 variánt, tak nech si priplatia a určite si vyberú ! ! !
Dosť stupídny nápad lákať na okukané tváre. Keby reštaurácie lákali na jedlo ktoré už niekto jedol, kto by im tam chodil ?!
Je prirodzené, že na Slovensku prebieha "slovakizácia". Predsa by bolo nelogické, aby tu prebiehala maďarizácia, mongolizácia, alebo iná ácia !
Nemajú si čo vyčítať. Jeden je za osemnásť a druhý bez dvoch za dvadsať !
Keby povedal hneď, že ho nevymenuje, nový kandidát už by bol dávno na svete !
Odporúčame