Zatiaľ vyletel len Bezák.
Nuž, štrnásti zaplatili oveľa viac, než stovku.
Americký spôsob života. Tak na toto im nikto nesmie siahnuť ?! Ďakujeme, neprosíme !
Prečo by muselo Slovensko vrátiť túto sumu z vlastného rozpočtu?! Nech ju vráti spoločnosť B.R.S.O. ! ! !
Mienkotvorný denník ďalej uvádza: VRAJ to hovorili kofy na trhu !
Robia si z národa srandu, kriváci. Už je to fakt trápne !
A to je jeden z dôvodov, prečo je to osočovanie výsluhových dôchodkov bezpredmetné !
Znova sa Ťa pýtam, z čoho usudzuješ že som "zelená gumička ? Z mojej otázky, či sa Ti uľavilo ?
Ale veď ich aj všetci majú ! Teda tí, ktorí splnili podmienky !
...hráte futbal...opustíte kasíno... Toto je Váš život ! Z čoho si usúdil, že sa ma to týka ? Hádam len nie z mojej reakcie: "aj sa ti uľavilo?" na Tvoj neomalený príspevok ?!
"Významné je z morálneho hľadiska, že taký páchateľ, ako je László Csatáry, sa našiel, že ešte existuje," No, a keďže László "ušiel", morálka ( ale aj spravodlivosť ) opäť dostala na frak !
Odporúčame