Sme nepoučiteľní ? ! Chceme byť pápežskejší ako pápež !
Sme nepoučiteľní ? ! Chceme byť pápežskejší ako pápež !
A stále dokola ! Nie a nie spraviť "čistý" zákon. Hoci sa poslanec postaví pred súd, na vzatie do väzby bude potrebný súhlas parlamentu ! Dokedy si budú ešte robiť z ľudí bláznov ? ! ! !
...mne príde choré, ( ak je to pravda ) že niekto má možnosť získať "autorské práva" na ľudovú pieseň !
...neviem či sa to vzťahuje aj na zvonenie :-)) , ale mám pocit, že je možné použiť 8 taktov skladby bez toho, aby to bolo považované za porušenie ( "vykrádanie" ) autorského práva.
Naozaj "cenná" informácia ". A ktoráže to bola banka ?!
Klasické, komentár českého trénera po výprasku od Slovákov: Slováci nám dali jen jeden gól, za dva si múžeme sami ! :-)
Iste, keď ste prehrali, ide o ho...o . No, ale ak by ste vyhrali, " to by bylo jiné kafe" , že jó ?! A čo sa týka "délání fatálních chyb ve hŕe jako o život " Pepíku, to vy ste dostali pri vlastnej presilovke gól, nie my ! ! ! :-)))))))))))
Tak páni Gréci by chceli "tvrdo vyjednať nové podmienky" ? ! ! ! Skôr by si zaslúžili tvrdo vyje..ť z eurozóny ! ! !
Pán Ondruš, máte poruchu vnímania ?! Nebolo povedané, že keby nebolo cigánov HDP by sa zvýšil o 8 až 11% ! TV uviedla, že ak by boli zamestnaní všetci Rómovia, ( na Slovensku ) HDP by sa zvýšil o 7 až 11% !
Podľa Pálaníka by mali z pracového trhu odísť povinne všetci starobní dôchodcovia. A pokiaľ sa u nás argumentuje neústavnosťou takého riešenia, pýta sa, prečo takýto systém môže platiť v Nemecku či iných krajinách. Zrejme sa pán ekonóm domnieva, že naši dôchodcovia chodia do práce zo zlomyselnostil, aby zaberali miesta ľuďom v produktývnom veku, alebo z nudy ! Keby mali také dôchodky, aby sa z nich dalo aspoň vyžiť, ( ani by nemuseli byť ako "v Nemecku či iných krajinách" ) netrepali by sa do práce ! ! !
Ty už si asi zopár skonzumoval, aspoň na avatare tak vyzeráš.
Boj s veternými mlynmi odčerpáva sily a je zbytočný a nekonečný, ako ľudská hlúposť...
:-) mínuskári len potvrdzujete, že na Slovákovi sa môže aj drevo rúbať, pohundre si, ohne chrbát a ide ďalej. Tak sa nesťažujte, ako sa na Slovensku žije !
...a koho zradilo Slovensko, ten má čo spraviť ?!
Odporúčame