"...bývalí členovia ozbrojených síl budú platiť špeciálny odvod, ktorý bude nižší ako daň a bude smerovať naspäť na osobitný účet, z ktorého sa vyplácajú dôchodky". To je ako keby starobní dôchodcovia odviedli desiatok naspäť do soc. poisťovne na účet, z ktorého im vypláca ich dôchodky. Až to tak bude, potom aj tento návrh prejde na ústavnom súde. Inak nemá šancu !


