vyjaví...
Ako tak čítam o rozťahovaní sa Horthyho sympatizantov, prospešnosť, či neprospešnosť silových zložiek sa Vám "objektívnym poloprofíkom" vyjavý oveľa neskôr ...
Mne príde choré, že sa pripravuje zákon o minimálnom dôchodku, kedy naň má mať nárok aj človek, ktorý nebol nikdy zamestnaný a neodviedol NAOZAJ štátu ani cent !
No, otázka nebola položená Tebe, ale keď už si vstúpil do debaty, tak sa Ťa pýtam, odkiaľ máš, že stredná a vysoká škola sa počíta do výsluhy rokov ? To akože pätnásťročnému človeku sa u nás ráta, že je zamestnaný, hoci chodí do školy ?! Alebo, že po pätnástich rokoch majú 800€ dôchodok ?! EEEEEM, nieco tu neni normálne, asi si dement a ...fakt tomu nerozumieš !
A platy poslancov, zlaté padáky, za terajšej ekonomickej situácie Ťa netrápia ? To nie sú nehoráznosti ?!
Ty si bol nasadený v boji, alebo si nebodaj zažil vojnu ako civilný občan, že tak "objektívne" a "logicky" všetko vieš ?
Potom by to chcelo v tej štatistike uviesť, či ne/fajčili, ne/športovali, ne/mali nadváhu....
( ne/mali svokru :D )
Hmm... a koho ešte zaujíma nejaká p. Žitňanská, alebo gorilia strana SDKÚ ?!
Asi si nepochopil, že veta : Samá "hlboká" myšlienka, bola myslená ironicky ! :-(
A vetou: Úbožiaci nech nepíšu vôbec, som v tomto prípade myslel Teba !
Teda aby si rozumel, "jednoduchý primitív" sa mi javíš predovšetkým Ty, súdiac podľa úbohej úrovne Tvojich príspevkov !
Aha, takže "byť" niekde v SBS-ke nie je podľa Teba práca !? Lebo SBS-kári sú Tí, ktorí sa robiť už odnaučili ?! Hmm...Skús podebatiť s niektorým SBS-károm "face in face" . Vysvetlí Ti vec, aby si vedel o čom trepeš !
To mi je ale novinka! Hasiči chodia na zásahy proti lupičom, vrahom, ožranom, "fanúšikom" demolujúcim majetok...?!
Máš zakalený úsudok závisťou a nenávisťou, alebo je to len obyčajná hlúposť ?
- Na úbožiakov sa nepatrí písať sprosté slová... Nikdy nič neurobili a pre spoločnosť nedosiahli ! U nich a u ich ešte jednoduchších manželiek je to len o peniazoch za "misie v NATO" ..!!
Samá "hlboká" myšlienka.
Úbožiaci nech nepíšu vôbec !
Nuž, je veľa čo naprávať v tomto našom kocúrkovskom Bananistane !
Grécky dôchodcovia nikdy nič pre Slovensko nerobili, majú vyššie dôchodky a platíš im a aj budeš platiť !! - Lebo majú svoj životný štandard a chcú ho mať naďalej ...
rata, čo Ty na to ???
Dinosaury vo FIFA by si mali konečne uvedomiť, že je tu 21. storočie ! Ignorovanie možnosti využiť techniku je výsmech spravodlivosti, hráčom aj fanúšikom !
Je to len predlžovanie agónie ! Nakoniec príde krach a prechod na drachmu. Len nás to bude stáť ďalšie peniaze do eurovalu !
Odporúčame