Myslím, že keby prešli daňovoodvodová a dôchodková reforma, ktoré mala v agende SaS, v takej podobe ako boli navrhované, bolo by to pre ľudí neúnosné ! ( hlavne dôchodková "reforma"! ) No, ale to, že ich SDKÚ-DS zobrala do vlády, bola nutnosť ! Inak by totiž "koalícia " mala menej % než Smer. Inými slovami, keď CHCELI BYŤ PRI KORYTE iné im neostalo !, Teda nie chyba, ale nenažranosť pánov z SDKÚ - D(zurindovej)S(trany) a prílišná túžba po moci jej predsedu !
(Piano 3/3)

