"Je potrebné povedať, ž euroval bude riadiť aj rada členských krajín. Bude mať dohľad nad tým, aby sa prostriedky čerpali efektívne a hospodárne". Fíha, teraz asi nikto na nič nedohliada. Gréci nič neplnia, štrajkujú a peniaze im aj tak idú a pôjdu ! Takže občania, nebojte sa ! Nabudúce to bude so spoľahlivým dohľadom !


