Len škrtajme, šetrime, buďme vzorom pre Grécko, Taliansko, Španielsko, Írsko a ďalších zadĺžencov. Ešte si viac požičajme a nacpime im to ! Aby oni mohli mať naďalej troj-štvornásobné platy a dôchodky ! ( Asi sa na nás dobre bavia ! ! ! )
Len škrtajme, šetrime, buďme vzorom pre Grécko, Taliansko, Španielsko, Írsko a ďalších zadĺžencov. Ešte si viac požičajme a nacpime im to ! Aby oni mohli mať naďalej troj-štvornásobné platy a dôchodky ! ( Asi sa na nás dobre bavia ! ! ! )
Presne povedané : " Nech idú na také dôchodky, nech idú na také priemerné zárobky, ako máme my ". To ale neplatí len pre Taliansko, ale aj pre Grécko, Španielsko, Portugalsko....
Róm Roman Galba, ktorý sa neoprávnene usalašil na cudzom pozemku sa dovoláva spravodlivosti slovami " na každého raz dôjde, lebo zákon je guľatý". Najvyšší čas, aby sa zákon dogúľal aj k nemu !
Až keď bude v Grécku, Španielsku a Taliansku minimálna mzda 317€ a dôchodky 350€, tak sa môžeme ZAČAŤ baviť o nejakej pomoci !
"jedno promile je absolutne nic 1 - 1.5 je hodnotene ako mierna opilost" To platí keď sedíš v krčme ! Keď sedíš za volantom, je to trestný čin ! ! !
Socializmus sa vracia ! Všetkým rovnako, bez ohľadu na to, kto koľko štátu roky odvádzal ! To bude veru ohromná motivácia najmä pre mládež, aby zostala pracovať tu a odvádzala dane a odvody tomuto "podarenému" štátu a systému ! ! !
Majú to tí moslimovia na tomto svete ťažké. Ale dodržiavajú všetci a všetko tak striktne ? Tak neviem, chvália sa, alebo sa ľutujú ?!
Kleptoman sa rekvalifikoval na klimatológa a dúfa, že sa zabudne na jeho "kúsok" z Chille ! Na jeho mieste by som sa dlho v zahaničí neukazoval !
Ako potrebný krok tiež rezort práce a sociálnych vecí označil nasravenie podmienok pre výplatu dôchodkov zo systému starobného dôchodkového sporenia. "Tento mechanizmus by mal byť pre sporiteľov jasný už pred prvým termínom možnej výplaty dôchodku v roku 2020," konštatuje rezort.
No, teda reformu dôchodkového systému urobili Dzurinda, Kaník a Radičová skutočne fundovane ! Podmienky vyplácania nie sú do dnes, hlavne, že vyriešili POVINNÝ VSTUP do II. piliera ! HANBA TAKÉMU VEDENIU KRAJINY ! ! !
"Je zarážajúce, že ostatní členovia Európskej únie dosiaľ nereagovali. Je zarážajúce, že nepochopili, že to, čo sa deje v Maďarsku, je nedôstojné Európy".
Pokiaľ ide o zasahovanie do verejných slobôd občanov Maďarska, majú to, čo si zvolili ! A je v ich rukách aby to zmenili, ak im to nevyhovuje ! Je viac zarážajúce, že ani v Le Monde nepochopili, že to, čo sa deje v Maďarsku nie je nedôstojné, ale NEBEZPEĆNÉ najmä snaha ( alebo cieľ ? ) Maďarska o revíziu Trianonu !
Tak si ten Váš článok nechajte ! Ja nemienim byť platiaci užívateľ siete Piano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klasika, zase by ste chceli merať dvojakým metrom ! Holt, "co je doma, to se počítá, pánové" !
No, len aby si sa nedokakal Ty, keď uvidíš výšku dôchodku z II. piliera. AK vôbec nejaký II. pilier a DSS-ka ešte bude existovať v čase Tvojho odchodu do dôchodku !
"Aby sa aj dnešní mladí ľudia dočkali svojich dôchodkov z priebežného piliera, je nevyhnutné stabilizovať ho. Bez prijatia navrhovaných opatrení by sa mohol stať finančne neudržateľným," konštatuje Mihál.
Ja sa domnievam, že by stačilo zmeniť % odvodov do II. piliera z terajších 9% na 4% a priebežný pilier by bol finančne udržateľný !
No, pozvať niekoho, komu priamo zo zákona vyplýva povinnosť mlčanlivosti, by som nepovažoval za korektné !
Keď sa chceš silou-mocou zasmiať, stačí si spomenúť na toho vášho kleptomana z hradu ! Profesor a prezident, sa tiež dobre prezentoval, aj vás dobre reprezentoval, keď si "potiahol" pero ! Ten bol na smiech naozaj celému svetu ! Čestný človek ! :-)) Čo už. Hlavne, že má(te) na štandarde: "Pravda vítězí".
Odporúčame