...tebe sa zdá OK,ak napr.vybraté dane mesta z motorových vozidiel idú do pokladnice župy,ale tá na opravu ciest v meste neprispieva,ak denne dochádzajúcich 200 000 tvorí odpad o ktorý sa musí postarať mesto, ak zlacnené električenky dochádzajúcich štdentov platia "domáci" Bratislavčania?Trocha divný zmysel pre spravodlivosť !!!


