...ak je naozaj pravda,že Matica vložila do nebankovky Národný poklad,neverím,že sa jedná o naivitu,či doslova o hlúposť vedenia na čele s Markušom!Ved´aj priemerne inteligentný foxteriér by pochopil,že majetok, a už vôbec nie cudzí majetok,ktorý len spravujem sa nevkladá do takejto inštitúcie!!! Ide o spreneveru a treba, aby bola škoda zosobnená a vinníci aby boli podľa zákona potrestaní!!!!


