klikám:hodnotné
...čítal som,a neprestávam sa diviť, aké mozgy to tam sú!Tie výroky:Slovensko malo určite na to dôvody,treba sa pozrieť na súvislosti a potom o celej veci politicky rozhodnúť.Neviem,ten pán si sedel na ušiach,alebo bol duchom neprítomný,ked´sme zdôvodňovali rozhodnutie nášho parlamentu,prečo Grécku pôžičku neposkytneme!
...nepôjde,aspoň v správach tak hovorili!
...to už tu bolo,ukáž svoju tvár,nech hodnotia iní!!!
...ak si videl správy,stačilo len vedieť narátať do päť!
tak teda reagujem,HA HA HA.Ako Ti to pripadá,ako nadhľad?
..to Ty si to nepochopil!Ale nechce sa mi to vysvetlovať,bolo by to zbytočné!
...Fico to nepovedal pred piatimi dňami,takže s tým Sulík nemohol rátať a dať si pauzu,Ty chytrák!
Nauč sa písať,a chod´do krčmy so Slotom,Ficom aj Luptákom hodiť debatku!!!
...neúplná správa!Ako je známe,aj neúplná pravda,môže(je)byť LOŹ !!!
...napísané neznamená,že to aj tak bolo! benetri má pravdu, článok je jednostranný,neobsahuje žiadne vyjadrenie záchranárov, ani opeačného strediska!
...máš pravdu,toto nie je diskusia.Väčšina tára od veci,škoda času !
áno požiadalo,ale s tým,že bude rovnocenný partner a nie otrok,ktorý bude len držať hubu a krok!
nemusia skákať podľa nás,ale ak máme iný názor,nemusíme my skákať podľa nich!
Odporúčame