Milan UHRÍK
Nezaradení poslanci
Sám sa sťažoval aj s Radačovským...
Milan UHRÍK
Nezaradení poslanci
Sám sa sťažoval aj s Radačovským...
Kokaínový sudca Radačovský si na chrbte ĽSNS zakladá novú politickú stranu PATRIOT...
Torbeši sú SLOVANIA moslimskej viery žijúci v Macedónsku
a
ten zabijak bol Torbeš...
Myslíš najmä Uhríka???
Veď sa tam nikto s nimi NEROZPRÁVA!!!
Jeho rodičia sú moslimskí SLOVANIA z Macedónska = Torbeši:
Torbeší sú SLOVANIA!!!
https://en.wikipedia.org/wiki/Macedonian_Mus…
________
Torbeši su južnoslovenska etnička grupa, koja pretežno živi u Makedoniji.
Torbeši se na popisu stanovništva u nacionalnom smislu uglavnom izjašnjavaju kao Muslimani (osim u Opštini Rostuša gde se svi popisuju kao Makedonci), ali ih neki smatraju etničkom grupom Makedonaca. Većinom su islamske veroispovesti, a govore makedonskim jezikom, koji spada u slovensku grupu indoevropske porodice jezika.
Ima ih ukupno oko 15.000.
Tam žijú islamizovaní SLOVANIA = Torbeši
a
jeho rodičia, Macedónci sa odtiaľ presťahovali počas Vojny na Balkáne do Viedne...
Macedónec je SLOVAN.... Je to naša slovanská KRV!
Ten Macedónec - islamizovaný SLOVAN je = rodený VIEDENČAN!!!
Sám si...
Taký si istý ako Fico....
Za posledných 24 hod.zomrelo 16 Slovákov a Sloveniek na COVID-19.
Čo ty na to?
Mudrák SUDr. Fico táral na TA3 (03.11.2020 12:20) o TERORIZME migrantov po útoku vo Viedni....
ale
ten etnický Macedónec = islamizovaný SLOVAN je rodený Viedenčan!!!!!!!!!!!
===================
LUHÁR SUDr. Fico choď už konečne PREČ - vráť sa na politický Cintorín!!!
aachtung je veľký Bumbaj
Ministerstvo zahraničných vecí SR žiadne vývozné LICENCIE na zbrane nevydáva...
aaaachtung je momo....
,-))
Kecáš a nič si z toho nevyvrátil... a ani žiadne iné čísla si neuviedol...
___
len: Blá, blá, blá...
Ja som na testovaní stál dosť dlho a u nás v Rači penzisti nechodili..
Samozrejme, že to sú len teoretické prepočty... len metódou odhadu a porovnávania zo starých čísiel (%-ne zloženie populácie - vekové kategórie podľa SOBD 2011)
V Sobotu to bolo 91 % = to sedí... a v nedeľu to vychádza okolo 85 %
___
V sobotu ráno bolo otestovaných od 7,00-12,00 hod. aj s počiatočnými rozbehovými problémami 828,000 ľudí.
Citujem:
"Do 12:00 hod. bolo na Slovensku pretestovaných 828-tisíc osôb, 7947 z nich bolo pozitívnych."
ZDROJ: http://ix.sk/CBCZ2
- - - -
Od 12,00 - 21,30 (22,00) im ostávalo ešte 9,5-10 hodín na testovanie!!!! t.j. viac ako 2x toľko ako doobeda = 2x828 tis. = 1,65 milióna otestovaných ľudí+ = 3 x 828 tis. = 2,484 mil. ľudí
resp.
828.000 : 5 = 165.600 otestovaných za hod. a teoreticky poobede 10 x 165.600 = 1,656 mil. otestovaných
1.656.000+828.000 = (odhadom) 2.484.000 otestovaných za sobotu 31-10-2020
SPOLU otestovaných cca. 2,5 milióna Sloveniek a Slovákov.
__________
Stav 03-11-2020
https://www.worldometers.info/coronavirus/
___________
Rusko
Celkovo nakazených - 1,673,686
Nové prípady - +18,648
Počet mŕtvych celkom - 28,828
Počet mŕtvych za posledných 24 hod. +355
Toto???
'Bodies Are Everywhere': Russia Struggles With COVID-19 Spike
November 01, 2020
????????
Page doesn't exist
The URL you are requesting is not reachable.
Odporúčame