Chodia ešte tradične na Ostravsko...
Kecáš a nič si z toho nevyvrátil... a ani žiadne iné čísla si neuviedol...
___
len: Blá, blá, blá...
Ja som na testovaní stál dosť dlho a u nás v Rači penzisti nechodili..
Samozrejme, že to sú len teoretické prepočty... len metódou odhadu a porovnávania zo starých čísiel (%-ne zloženie populácie - vekové kategórie podľa SOBD 2011)
V Sobotu to bolo 91 % = to sedí... a v nedeľu to vychádza okolo 85 %
___
V sobotu ráno bolo otestovaných od 7,00-12,00 hod. aj s počiatočnými rozbehovými problémami 828,000 ľudí.
Citujem:
"Do 12:00 hod. bolo na Slovensku pretestovaných 828-tisíc osôb, 7947 z nich bolo pozitívnych."
ZDROJ: http://ix.sk/CBCZ2
- - - -
Od 12,00 - 21,30 (22,00) im ostávalo ešte 9,5-10 hodín na testovanie!!!! t.j. viac ako 2x toľko ako doobeda = 2x828 tis. = 1,65 milióna otestovaných ľudí+ = 3 x 828 tis. = 2,484 mil. ľudí
resp.
828.000 : 5 = 165.600 otestovaných za hod. a teoreticky poobede 10 x 165.600 = 1,656 mil. otestovaných
1.656.000+828.000 = (odhadom) 2.484.000 otestovaných za sobotu 31-10-2020
SPOLU otestovaných cca. 2,5 milióna Sloveniek a Slovákov.
__________
Stav 03-11-2020
https://www.worldometers.info/coronavirus/
___________
Rusko
Celkovo nakazených - 1,673,686
Nové prípady - +18,648
Počet mŕtvych celkom - 28,828
Počet mŕtvych za posledných 24 hod. +355
Toto???
'Bodies Are Everywhere': Russia Struggles With COVID-19 Spike
November 01, 2020
????????
Page doesn't exist
The URL you are requesting is not reachable.
V Bratislave nedostať ani vodku a ani Bromhexin....
Vasil Lipitskyj, ty si Rus - vas mnóga.... vám je jedno koľko Rusov zomrie...
ale
my Slováci si vážime ľudské životy...
Doteraz zomieralo denne asi 10 Slovákov na COVID-19 a zo včera na dnes zomrelo 17 ľudí!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie mucko, práve ťa napadlo?
Ktorej opozície?
Za ktorú stranu?
Truhlík, tak prečo si to myslíš o mne?
To je pre oči, ale nie na jazdenie...
V tom aute sa nedá sedieť... to nemá sedadlá, ale lehadlá....
Komfort o ničom...
deltoid
ty si Magyarský IREDENTISTA, ktorý chce Slovensku a Slovákom len zle!
Poitnty je v tom, že Právny BEZVEDOMEC pänzista ferrro navt=rhuje aby komuniSSti a naciSSti odišli z NRSR, pretože plénum musí mať 150 poslancov...
======
a to je buď
- nevedomosť pänzistu dedka ferrra
- alebo vedomá LOŽ!!!!
,-))
Opozícia čoho?
resp.
Ty vieš, že v ktorej politickej strane bol?
Odporúčame