Kotlebovec - súdruh Peter Zajac-Vanka si asi ani nevšimol, že ešte príde II. kolo TESTOVANIA
a
že až potom môžeš robiť závery!!!
Kotlebovec - súdruh Peter Zajac-Vanka si asi ani nevšimol, že ešte príde II. kolo TESTOVANIA
a
že až potom môžeš robiť závery!!!
Durila,
možno ti ušlo, že Slováci a Slovensky zomierajú na COVID-19 denne po desiatkach...
preto
sme boli na celoplošných TESTOCH!!!
Ten Giowa tuším neverí
ani svojmu Vodcovi Kotlebovi-Gottliebovi, že dostal COVID-19
,-))
Kto nechce ohrozovať seba a svojich blízkych na zdraví a živote... ten prišiel tiež!
Toto sprisahancov asi nepoteší:
------------
ONLINE: V sobotu otestovali 2,5 milióna osôb, takmer 26-tisíc bolo pozitívnych
Tatiana Michalková, Pravda, TASR 01.11.2020 07:00
a už
V sobotu ráno bolo otestovaných od 7,00-12,00 hod. aj s počiatočnými rozbehovými problémami 828,000 ľudí.
Citujem:
"Do 12:00 hod. bolo na Slovensku pretestovaných 828-tisíc osôb, 7947 z nich bolo pozitívnych."
ZDROJ: http://ix.sk/CBCZ2
- - - -
Od 12,00 - 21,30 (22,00) im ostávalo ešte 9,5-10 hodín na testovanie!!!! t.j. viac ako 2x toľko ako doobeda = 2x828 tis. = 1,65 milióna otestovaných ľudí+ = 3 x 828 tis. = 2,484 mil. ľudí
resp.
828.000 : 5 = 165.600 otestovaných za hod. a teoreticky poobede 10 x 165.600 = 1,656 mil. otestovaných
1.656.000+828.000 = (odhadom) 2.484.000 otestovaných za sobotu 31-10-2020
__________
SPOLU otestovaných cca. 2,5 milióna Sloveniek a Slovákov.
Michelko je sprisahanec-Harabinier, toho sa neoplatí počúvať = strata času!
To chudáka z Vranóva vyhodili ešte aj od armády... Má v živote ťažký údel...
áno
starostlivý Otec národa SLOVENSKÉHO pán premiér Igor Matovič berie pliagu COVID-19 veľmi zodpovedne a vážne.
Teraz ti za tvojou ženou "na kávu" chodia..
MY = svojstojný, ultra-liberálny, pro-národný, historický, slovenský MAINSTREAM sme si My SAMI sebe zvolili ten slušný kult osobnosti advokátky slovenského národa = 5 ročný kult slušnej prezidentky Zuzany Čaputovej....
= = = = =
a Ľavicoví extrémisti - komuniSSti, nacionál-populisti, Kotlebovi-Gottliebovi naciSSti a bigotní fanatici ➜ si budú musieť na našu pani prezidentku Zuzanu Čaputovú ➜ na jej SLUŠNOSŤ jednoducho ZVYKNÚŤ.
Toto sa volá v našej krásnej krajine slušná DEMOKRACIA...
Ďakujem za OPRAVU...
Poobede sa testovalo od 12,00-22,00 hod (spolu do 10 hodín)...
_______
Od 12,00 - 21,30 (22,00) im ostávalo ešte 9,5-10 hodín na testovanie
t.j.
asi 2x toľko ako doobeda = 2 x 828 tis. = 1,65 milióna otestovaných ľudí
resp.
828.000 : 5 = 165.600 za hod. a teoreticky poobede 10 x 165.600 = 1,656 mil. otestovaných
1.656.000+828.000 = 2.484.000 otestovaných za sobotu 31-10-2020
Náckovia
Od 12,00 hod. do 22,00 hod to podľa vás nie je 12 hodín???
___
Doobeda sa testovalo od 7,00 do 12,00 hod = 5 hodín!!!
Odporúčame