Nácek bojanovic!
V sobotu ráno bolo otestovaných od 7,00-12,00 hod. aj s počiatočnými rozbehovými problémami 828,000 ľudí.
Citujem:
"Do 12:00 hod. bolo na Slovensku pretestovaných 828-tisíc osôb, 7947 z nich bolo pozitívnych."
ZDROJ: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/56740…
- - - -
Od 12,00 - 21,30 (22,00) im ostávalo ešte 11,5-12 hodín na testovanie!!!! t.j. viac ako 2x toľko ako doobeda = 2x828 tis. = 1,65 milióna otestovaných ľudí+ = 3 x 828 tis. = 2,484 mil. ľudí
__________
Nácek bojanovic, ešte tak vedieť počítať... že?


