a čo to značí nácek???
Doobeda sa testovalo 5 hodín (07,00 až 12,00 hod.)
Poobede sa testovalo 12 hodín (12,00 až 22,00 hod.)
___________
To čo za somariny vypisuješ???
12+12=22? = to čo si si vycucal aké čísla z prsta?
,-))
a čo to značí nácek???
Doobeda sa testovalo 5 hodín (07,00 až 12,00 hod.)
Poobede sa testovalo 12 hodín (12,00 až 22,00 hod.)
___________
To čo za somariny vypisuješ???
12+12=22? = to čo si si vycucal aké čísla z prsta?
,-))
Nácek - a čo ti na mojich počtoch nesedí???
::::::::::::
v čase od 7,00 do 12,00 hod otestovali za päť hodín 828.000 ľudí : 5 = 165.600 za hod.
Testovalo sa od 7,00 do 22,0 hod = spolu 17 hodín
čiže
teoreticky 17 hodín x 165.000 ľudí = 2.815.200 ľudí, ale reálne to bolo 2,5 milióna otestovaných ľudí...
____
Nácek zaludna krisa - počítať vieš???
Doobeda sa testovalo od 7,00 do 12,00 = 5 hodín a bolo otestovaných 828.000 ľudí
Poobede sa testovalo od 12,00 do (21,30) 22,00 hod = 11,5 až 12 hodín = za 2x toľko času ako doobeda spolu za celý deň 2,5 mil. čo je bez -828 tis. ľudí je 1.672 tis. ľudí otestovaných za poobedie 12,00 - 22,00 hod...
____
Súdruh momprache a s čím máš ty problémy = s elementárnou MATEMATIKOU?
Nácek bojanovic!
V sobotu ráno bolo otestovaných od 7,00-12,00 hod. aj s počiatočnými rozbehovými problémami 828,000 ľudí.
Citujem:
"Do 12:00 hod. bolo na Slovensku pretestovaných 828-tisíc osôb, 7947 z nich bolo pozitívnych."
ZDROJ: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/56740…
- - - -
Od 12,00 - 21,30 (22,00) im ostávalo ešte 11,5-12 hodín na testovanie!!!! t.j. viac ako 2x toľko ako doobeda = 2x828 tis. = 1,65 milióna otestovaných ľudí+ = 3 x 828 tis. = 2,484 mil. ľudí
__________
Nácek bojanovic, ešte tak vedieť počítať... že?
Nerozumiem, to Matovič nemá právo sám rozhodovať o tom, že čo bude zverejnené na jeho FB????
___
Patrí Matovičov Facebook ku verejno-právnym médiám?
Ty šútiš sa mnój???
,-))
Toto sprisahancov asi nepoteší:
-------------
ONLINE: V sobotu otestovali 2,5 milióna osôb, takmer 26-tisíc bolo pozitívnych
Tatiana Michalková, Pravda, TASR 01.11.2020 07:00
Keby nepracoval PRE ĽUDÍ, tak by ho voliči nevolili...
ONLINE: V sobotu otestovali 2,5 milióna osôb, takmer 26-tisíc bolo pozitívnych
Tatiana Michalková, Pravda, TASR 01.11.2020 07:00
- - - -
MIMORIADNY ONLINE
Prvé čísla z celoplošného testovania: Vyše dva a pol milióna testov odhalilo desaťtisíce infikovaných!!!!!!!!
__
Hlúpy, SPRISAHANECKÝ blog...
Sčítanie obyvateľstva sa robí v prvom roku každej dekády už od roku 1921!!!!!!!!
Už v roku 1921 chystali papaláši COVID-19 = ???
_______________
Sčítania obyvateľov (+bytov a domov) v rokoch 1919 – 2011
1919-okt
1921-02-15
1930-12-01
1946-10-04
1950-03-01
1961-03-01
1970-12-01
1980-11-01
1991-03-03
2001-05-28
2011-05-21
(*2021-01-01 = SOBD - Sčítanie obyvateľov, bytov a domov v Slovenskej republike)
Presne tak, chlapci z Hrochoti!
___
Druhé najväčšie Prikázanie: "Milovať budeš svojho blížneho ako seba samého."
/Evanjelium podľa Matúša - kapitola 22/
babi
a
prečo umierajú denne ľudia po desiatkach??? to nie náhodou kvôli COVID-19?
Presne tak!
tzv.
Vláda ľudu 1948-1989 (alebo aj nazývaná DIKTATÚRA Proletariátu) bol pre pracujúcich ľudí omnoho nebezpečnejší a krvavejší režim
ako je
dnešné Sociálne trhové hospodárstvo EÚ.
Odporúčame