Mikloško na vysokú politiku nemá,jedine tak upratovať na katolíckej univerzite
Mikloško na vysokú politiku nemá,jedine tak upratovať na katolíckej univerzite
Bratislavské neurčité rody to skúšajú,,no nemajú patričņý výtlak.
Dostať krajinu k totálnemu bankrotu a prispieť k zníženiu populácie o polovicu to po druhej svet. vojne nemá obdobu.A to všetko pre jeho idiotizmus.
A stačí tak málo, zosadiť nelegitímneho prezidenta Ukrajiny.
A to ešte prihriaty Západ nepocítil v plnej sile Rusov.
Nebol to Daniel Lipšic ,asi po svojej nehode chodí po štyroch.
Západ podporou a huckaním dostal Ukrajinu do takého srabu ,z ktorého sa Ukrajina bude lízať sto rokov. Prišla o polovicu populácie, 1/3 územia , všetko nerastné bohatstvo ,vznikla chudoba a min. 1,5 miliona mladých chlapcov prišla o život. Čo s takým prezidentom,na to si musia Ukrajinci odpovedať sami.
Tak nakoniec tá Okrajina vyvolá tretiu svetovú?
Som za to aby vyhrala spravodlivosť ,ale aj keď som volič strán súčasnej vlády ,som za to, aby čierne ovce boli potrestané aj v ich košiari. Inak stratíme záujem o politiku a zbohom.
Prihriata Praha je ako prihriata Bratislava. Sila je inde.
Unikátna zbraň,preto Ukrajinci postupujú na všetkých frontoch smerom na západ. Tieto Pravďácke drísty
Neskoro,na palube už hrajú Bliž k tebe Bože môj.....
Rody hlasovanie divákov vysoko prehrali.Mesterová škriekala ako vždy.
Mňa by skôr ako januárové normálne počasie zaujímalo ako je EU na tom s plynom.
Pavel nepôjde do sveta ,bude sedieť s Petrem na hrade a budú hrať gulečník.
Liberálni fašisti sa derú k moci .
Kto neverí v čiernu dieru ,má ju za rohom. Banderistan.
Bandera melie z posledného, Rusi dosiahnú svoje i napriek Západnému financovaniu svojho vazala.
Ukrajina v EU to je ako ísť do kopca so zatiahnutou ručnou brzdou
Odporúčame