Stále dúfam, že Benito bude sedieť.
Stále dúfam, že Benito bude sedieť.
So somarom je ťažká komunikácia.
Vy blavacke rody musíte byť tíško,starajte sa radsej o svoje určenie pohlavia.
Vy rody o tom nerozhodujete ,momentálne hľadáte svoju identitu. Ty si na tom horšie ,údajne sa rozvádzaš s lustrom.
Slovensko a Česko budú tiež proti vstupu Ukrajiny do EU.
Už by nikdy Slovan nemal Nemca nazvať priateľ z EU?
Zo Západu sa tu navalili okrem zníženia životnej úrovne veľkej vrstvy obyvateľstva aj tieto zvrátenosti.
Progresivizmus v reálnom živote.
Pastikari nesúhlasia, chcú vedieť kde sú ešte voľné nehnuteľnosti v Tatrách
Vodca z bunkra povedal o novej zbrani ,vydržte.!
Slovensko sa vracia na silné pozície aj v tomto odvetví. Odzbrojil nás Havel a trhy hneď zaplnil Západ, ktorý nám hodil kosť a výrobné pásy
Ten chlap má v hlave nakadené,samé fantasmagorie.
Indovia by mali naháňať VB za škody ktoré tam spôsobili vraždami a kradnutím.
Dobre,dobre a čo nového na strane Ukro. Stále platí do posledného....
Ak sa zima potiahne v Europe ešte mesiac ,prihriata EU zmení názov na Ruská zmrzlina.
pozri sa do zrkadla.
Má rapídne ochladiť ,uvidíme čo Ukroši dosiahli.
Progresivizmus neznesie iný názor,preto je nebezpečný.
Iný názor zatiaľ vypínali len fašisti a komunisti . Teraz sa ku nim pripája progresivizmus.
Všetka progresívna fašistická špina vyplavuje na povrch .
Odporúčame