Debilnejšie vyjadrenie ku zbrani protivníka som už dávno nečítal. Ti Ukrajinci sú fakt magori .
Debilnejšie vyjadrenie ku zbrani protivníka som už dávno nečítal. Ti Ukrajinci sú fakt magori .
Nejaký Kýča Štohlová sú neznáme ,neodborné progresívne rody bez odbornosti.
Ukrajinské želanie odpojiť sa od zemného plynu z Ruska bolo splnené.
Tieto politické kostričky už sa môžu vyjadrovať len k počasiu a vrtochom vlastnej ženy.
Počúvaj,velrybý úd, prehrali ste voľby,šúchaj plutvami a tíško lež.
Pobili všetkých domorodých obyvateĺov v Amerike ,nejaký Maduro nie je prekážka.
Pavel,tvoja úloha je šúchať nohami ,poprípade ležať na koberci a hrať sa na vojačika.
Ortodoxná ochrana premnožených tvorov zo strany mimovládok,dostala umiestnenú správnu ranu
Okamura super,treba hovoriť pravdu, Ukrajinskeho veľvyslanca treba vyhnať domov.
Banderovi už prehru skrývajú za komédiu.
Tretíkrát a naposled.
Ak sa voľbami nevyčistí zdegenerované vedenie EU ,je čas ísť preč z tohto spolku neprosperity a morálneho úpadku.
drogy sú svinstvo,zober loptu ,alebo puk.
Rusi by mali byť tvrdší a mohlo byť po vojne už dávno.
Vidieť na korčuliach Macrona ,alebo Johnsona to chce kus fantázie.
Rusi dosiahnú čo chceli aj za cenu obetí na obidvoch stranách. Mohlo to byť už pred dvomi rokmi za cenu menej krvi a územia ktoré Ukrajina stratí. Mojí rádcové zo Západu totálne zlyhali.
Do parlamentu snáď prelezú ,ale nikdy nebudú rozhodovať o dianí na Slovensku. Až na výnimky ,ako napr. novela ústavy o dvoch pohlaviach. Ináč na viac nemajú . S progresívcami ostanú zabetónovaný ako Černobyl.
Brutálne je ,že Ukrajina už stratila cca1.mil. vojakov a polovica civilného obyvateľstva emigrovala. Tak isto denne stráca ďalšie km 2 územia. Všetko vďaka Západu ,ktorý vo svojej naivite veril v rozdrobenie Ruska a jeho kolonizáciu bankrotujúcim koloniálnym svetom.
Už je pri Banderovi v pekle,pod kotol prikladá.
Odporúčame