Je na škodu veci, že KDH nie je v parlamente. Slovensko má silné kresťanské korene a pri súčasnom zdegenerovanom tlaku liberálneho bruselu je dobrý každý konzervatívny hlas.Ale to si už musí poriadok doma urobiť strana KDH a nie dať za predsedu kresťanského analfabeta.


