Žiadna dôsledná americká sebareflexia.... Za všetko môže celý svet a diktátori,zatiaľ čo USA sú svätí za dedinou. No práve oni sú celé dekády jedným z najväčších znečisťovateľov klímy na svete a ich vojenské zásahy v ropných regiónoch dávajú do pohybu milióny ľudí. Takže tento americký jastrab točí magóriu.


