28 mimovládnych organizácií sa stará do toho čomu vôbec nerozumejú. V Bratislave sú tisíce bezdomovcov a počas mrazov mrú ako na bežiacom páse.Mali by svoju aktivitu preniesť pod svoje okná..... Boj za šelmu je u nich priorita a život strhnutých hospodárskych zvierat ktoré umierajú v potokoch krvi to je nič. Škody po vlkoch sú veľké,jednak na hospodárskych zvieratách,jednak na zverine.Škody sa nenahlasujú z dôvodu byrokratickej snahy štátu neplatiť za škody po vlkovi a náhrada za škody je za hospodárske zviera pár EUR.


