Dnes je Európa niekde inde ako v 60-tych rokoch a Turecko má v súčasnosti väčšie ambície ako vstup do EÚ. Osobne si to ani neviem predstaviť, veď aj teraz sú rozpory vo videní sveta medzi výýchodoeurópskymi štátmi a Západom. Potom by pribudlo Turecko a už by tu boli tri názory a keď tu budeme mať ešte Ukrov až potom bude cirkus. Západ to nevydrží a ohlási Westexit.


