Vodič, ktorý na to nemá a jazdí je potenciálny vrah a preto ak sa mu takéto niečo prihodí je to lepšie ako keby mal zabiť nevinného.
Bol som svedkom toho ako motocyklista v meste nezvládol frajerinu, vyletel z cesty na chodník a potom do domu. Chvalabohu "trafil sa" medzi ľudí. Vyzeralo to s ním veľmi zle, ale verte mi ani trochu mi ho ľúto nebolo a nehanbím sa za to..


