Nemôžem si pomôcť ale ten požiarny zásah je viac ako úbohý. Naši požiarnici musia mať pripravené postupy na hasenie najvyšších budov v meste. Naviac budova horí aj zvonku. U nás je dovolené použiť horiace tepelnoizolačné materiály (polystyrén) len do určitej výšky (22m?), vyššie môže ísť len nehoriaca minerálna izolácia. A tu zdá sa nič takého neexistuje. Chýbajú tam protipožiarne bariéry medzi poschodiami a bezpečné protipožiarne evakuačné schodištia. Náša štátna požiarna kontrola by z toho skolabovala.


