Najprv jej zobrali mláďatá a keď si došla pre ne tak ju zastrelili tak toto sú kandidáti na cenu idiot roka. Medveď je šelma patrí do lesa, to je v poriadku, ale zastreliť medvedicu ktorá má mladé a nikoho neohrozila to je riešenie na úrovni IQ Júliusa Porubäna. Stavím sa, že je poľovník. A hrozienko na konci mláďatá bez matky budú vypustené do voľnej prírody do maďarského národného parku, tak takéto riešenie môže prijať len kandidát na idiota roka.


