V ruských médiách bolo veľa diskusie na tému či tam ísť alebo nie. Podľa mňa väčšina bola proti. Ak toto je riešenie nevravím Ruska, ale konkrétnych ľudí tak to urobili geniálne. Ukážu Západ v jeho vlastnom zrkadle. Som zvedavý na reakcie demokratov a našich samozvaných osobností. Rusko je síce pomalé, ale zato sa dobre poučilo z podobných prípadov voči nemu.
Ak nevystúpi táto speváčka, lebo inú nedajú tak Eurovízia bude musieť vrátiť ruský príspevok.


