Podľa OSN je na svete 67 mil. utečencov
Podľa toho ako sa Maďarsko stavalo k utečencom a vzhľadom k ich nacionalizmu som očakával iný výsledok. Jednoznačne išli na referendum voliť tí čo boli proti kvôtam. Ostatní sa zachovali ako šedá mlčiaca väčšina.
Všetkým týmto starostlivým stranám o obyvateľov Aleppa je jedno, že Džabat an-Nusra zadržiava v meste asi 275 tisíc obyvateľov, ktorých používa ako živé štíty a neumožňuje im odchod cez bezpečnostné koridory.
Uvidíme, tu podomnou už sa niekto raduje z výsledkov hoci konečné výsledky ešte nie sú. Uvidíme.
Dnes na RTVS pán Chmelár si takmer ťukal na čelo akí sme všetci sprostí (na Slovensku a Maďarsku), že bojujeme proti kvôtam, ktoré sú už dávno minulosťou. EÚ podľa neho nič také nežiada. Zasa jeden chytrý samozvanec.
Mimovládka to vybavila. Keby to bol biely ani by prstom nepohli, takto sa mohli zviditeľniť a dvere mohli byť naďalej otvorené pre peniažky.
Roupočet Saudskej Arábie v roku 2014 pozostával z asi 90% z predaja ropy, Saudi budú musieť šetriť.
Pravda je taká, že Džabat an-Nusra zadržiava veľkú časť mesta cca 275 tisíc rukojemníkov, ktorých používa ako živé štíty a neumožňuje im odchod cez bezpečnostné koridory.
Žiadni povstalci ale IS.
Ty sa spamätaj čo píšeš toto tu bolo aj pred rozpadom, len ty si o tom nevedel. A ešte raz si pozri o kom to tu píšu. Títo nemajú s komunistami nič spoločné. Zaslepenosť je horšia ako slepota.
Lekári bez hraníc radia nechať hrdlorezov na pokoji, nech si v kľude robia svoju prácu.
A tých čo bojovali so zbraňou v ruke voči nemeckému nacizmu si sa nespýtala? To oni sú tí praví hrdinovia.
Slovenskí tým hral vynikajúco. Sklamal ma Kopitar, čakal som od neho podstatne viac.
Načo by povstalci zostrelovali civilné lietadlo?
Okrem toho Ukrajina mala bukov ako v lese.
A zásadné pre mňa je to, že je to jednostranné, vyšetrovacia komisia niečo vyriekne niekoho obviní a nedovolí oponentúru. Chýba mi tu motív.
USA pri presadzovaní svojich záujmov nehladia na nič a nič im nie je sväté. Môžu si to dovoliť sú nepotrestateľní.
a potom tu máme ešte mnoho osobných skúseností s mnohými špičkovými odborníkmi s rôznymi profesiami. Branie úplatkov lekármi je u nás všeobecný jav a preto sa nečudujem.
toto je to politická demonštrácia
Odporúčame