Karber: Európa trpí kolektívnou stratou pamäti
Úbohé preúbohé, tento tajtrlík si len plní svoje platené úlohy, ktoré majú za cieľ udržovať hystériu útoku na Pobaltie, úroveň ako nášho Dulebu. Tie jeho tvrdenia nemajú žiadnu logiku a vraj expert. Je to taktika mediálnej vojny, niekoho vyhlásia za experta a ten trepe čo sa od neho očakáva. A ešte tie pojmy, nie Rusko ale Rusi, má sa tým vytvárať odpor voči ľuďom Ruska. Podobne to bolo aj v minulosti kedy sa zločiny Stalina vydávali za zločiny Rusov, tí si sami toho vytrpeli od Stalina ďaleko viac.
Okrem toho, čo by malo Rusko z Pobaltia, hospodársky nič a geopoliticky taktiež.To čo tam je Rusko všetko má v dostatočnej miere. Naposledy sa o Pobaltie viedla vojna medzi Ivanom Hrozným a Livónskom za prístup k Baltu. Odvtedy sa toto územie len predávalo od jedného vládcu resp. krajiny ku druhému. A tá predstava útoku parašutistov na Rigu, na tak primitívne niečo sa treba narodiť.