Toto platí smerom k Rusku, ale či plyn zaplatili EÚ za minulú zimu som nikde nevidel, je celkom možné že sa to skončilo akoby pôžička.
Toto platí smerom k Rusku, ale či plyn zaplatili EÚ za minulú zimu som nikde nevidel, je celkom možné že sa to skončilo akoby pôžička.
Aj my sme mali takých chytrých politikov pokial boli v opozícii, keď sa však dostali do vlády ani si na to nespomenuli.
Keď v decembri 2014 padal rubeľ, mnohí z tunajších expertov na všetko sa sporili o tom, či sa Rusko zrúti v pondelok alebo už piatok. Dnes tu Rusko existuje ďalej a oproti tomu všetkému, čo muselo prekonať malo pokles ekonomiky v minulom roku okolo 3.7%.. Čo je dobrý výsledok.
Je tam ruská a americká zástava, ide o vypustenie družice Intelsat. Najskôr spoločný projekt.
S tým Lídlom je to tak, ale s tým, že za byt zaplatíš okolo 1200 frankov.
Doplním " Russiaaaaaaaaaaaaans Are Coooooomiiiiing.... bum"
Poriadna hlúposť, neviem odkiaľ si to vzal. Keby to tak bolo, potom kde by sa nabralo ročne 3 mil. Rusov v Turecku. A nie len tam sú všade vo všetkých svetových turistických strediskách a hlavne patria medzi bohatších ako napr. Slováci a Češi. Zdá sa, že si sa z domu v živote neodlepil, inak by si toto netvrdil.
Tvoje blbosti odmietam čítať volím "Ignorovať"
Perfektne si to vystihol, možno je to bývalý poľský komsomolec a má to už v krvi.
Žirinovský povedal na účet napínania svalov Poľska:"Iskander doletí do Varšavy ani si nebudú stačiť zuby umyť"
To len ma margo, budúce vojny nebudú vedené ako za Napoleona a tak, či tam bude jeden alebo viac práporov na veci nič nemení.
Tam toho lieta " dronov všetkých mastí". Ukrajina sa potrebuje zviditeľniť.
Všetko čo sa ponúka na internete je super, podstatné je aby ste to kúpili.
Mám skúsenosť s ponukou rakytníkového oleja, priam živá voda a cena trikrát vyššia ako stojí na Ukrajine (ten istý výrobok).
Bulo, veď je tam 1.5 mil. Ukrajincov, okrem toho majú podobné problémy s migrantami ako má EÚ. Čo môže vedieť odkojený na SME, odpovedám h.....
Spomínam si, že keď som bol malý tak okolo okresnej hradskej v dĺžke asi 25 km boli vysadené čerešne, vtedy mali vyše 50 cm v priemere. Potom niekto prišiel na to, že je to nebezpečné a tak ich najskôr vyrúbali v zákrutách a potom všetky, odvtedy tam nie je nič.
Magoš, ak by si čítal aj niečo iné ako propagandu, tak by si sa dočítal o prúsere zo začiatku roka, kedy povstalci pokradli drony čo UK armáde dodalo USA, jednoducho im prevzali riadenie a poslali ich na zem. Inak prieskumných dronov oboch strán rôznych kategórii tam lieta plná ....
Je to proti KĽDR, lebo Kimo nevie kde je Amerika, resp. nevie kam jeho raketa dopadne.
Stoltenberg nie je blázon, ale figúrka na špagáte, ktorá ani nevie čo bude zajtra a tak trepe do vetra.
Dnes je tomu práve 2 roky čo 2.6,2014 o 14:45 hod. zaútočilo ukrajinské SU-25 na mesto Luhansk. Výstrely z 80mm kanónu zabili 8 ľudí a asi 30 bolo zranených.
Armáda strieľa proti vlastnému národu len raz, potom už strieľa proti cudziemu.
Je to len snaha dostať sa na výplatnú pásku mimivládok.
Zobrať spravodlivosť do vlastných rúk je síce nedemokratické ale ako sa zdá v tomto prípade demokratmi vítané.
Toto tvrdenie je rovnakého typu ako to, že Kristus bol Ukrajinec.
Odporúčame