Tí sú v Kolíne.
Súhlas, počkáme si. Ak je to feik tak sa to od zajtra nikde neobjaví, ak nie tak sa to bude spomínať ešte dlho.
Utečenci prešli z Ruska do Nórska väčšinou na bicykloch nezodpovedajúcich vyhláškam Nórska, keď však budú Nóri dávať bicykle na prejazd späť musia byť v súlade s vyhláškou.
Ešte dodám zo zdroja
Низкие цены на нефть не должны привести к сокращению добычи нефти в РФ, подчеркнул замглавы Минфина. "Добыча России не должна пострадать", - сказал он. Орешкин подчеркнул, что ни Саудовская Аравия, ни Россия не торгуют нефтью себе в убыток. "Это страны, которые находятся с точки зрения производства и добычи нефти в нижнем диапазоне. У нас низкие уровни (себестоимости)", - пояснил он.
Подробнее на ТАСС:
Низкие цены на нефть не должны привести к сокращению добычи нефти в РФ, подчеркнул замглавы Минфина.
Uverejnené v TASS 13.1.2016 o 20:43
Citácia o možnosti zatvorenia časti ťažby v Rusku tam nebola
Подробнее на ТАСС:
Osobne si myslím, že Európa je bližšie ku kolapsu ako Rusko.
Práve pred chvíľou som dočítal článok o saudskej armáde ako je odfláknutá, preto nie je div že bombarduje všetko len nie ciele. Nedávno zbombardovala nemocnicu lekárov bez hraníc. Ďalej má obrovské straty v tankoch (Abramsi), ktoré povstalci likvidujú starými sovietskymi Fagotmi a Konkursami, ktoré tam zostali z čias ZSSR.
Kto vie po rusky
Som rád, že si vyjadril "v Moskve čo je moderný metropola", pretože ešte nedávno si tvrdil, že celé Rusko je zaostalé a zrazu bác "moderný metropola".
Kommersant patrí liberálom, tam sa môžte dočítať všeličo napr. aj o vlaku plného padlých ruských vojakov idúceho zo Sýrie. Čo sa týka tohto článku, je pravda, že obyvatelia majú obavy, ako sa to v Rusku vyvinie, zatiaľ je to dobré. Ale každopádne to má ďaleko k masovým nepokojom, pretože hrozba ide zvonku.
Čo sa týka Európy tá je na tom ešte horšie, všade na NET-e sa nachádza veľa článkov a vyjadrení o rozpade EÚ. Máme tu migrantov, dlhovú zadĺženosť, snahu VB odísť z EÚ atď. Je možné, že účelom tohto článku je obrátiť pozornosť od našich problémov.
Ale to všetko funguje, Rusko už minulý rok vyvážalo obilie. Rusi nemajú problém s potravinami inak by neuvalili embargo na dovoz potravín, teraz to ešte rozšírili na Turecko. Obchody majú plné. Ten tendenčný obrázok ku článku je najskôr z Ukrajiny. Ak budeš čítať len takéto tendenčné články tak budeš mimo realitu a v hlave upratané to nebude.
Sú to krízy vyvolané zvonku, tak proti čomu by mali protestovať.
Ako obvykle ČTK so svojimi tendenčným spravodajstvom o Rusku. Samozrejme podmienky pre Rusko nie sú dobré, ale má to ďaleko k masovým protestným akciám. Rusi dobre vedia o čo tu kráča. Zoberme si Rusov na Donbase, čo všetko zažili a nepovolili. Piata kolóna sa bude pokúšať niečo zorganizovať a určite tam niečo v tom duchu bude, ale masové to bude len vo vzťahu k prítomnosti západných médii.
Čakal som k téme Silvester, to čo si uviedol patrí k čečenským vojnám a to nie je súčasnosť.
Nedávno som videl na Spektre americký dokumentárny film o postavení žien v Dagestane, všetky sa sťažovali ako sa s nimi zaobchádza a spomínali na staré dobré časy ZSSR.
Mám pocitz, že toto som už čítal v septembri na alternatívnych webových stránkach ako odkaz v diskusných príspevkoch Pravdy. Že by malo EÚ až takéto dlhé vedenie?
Odporúčame