aj rusko moze na svojom uzemi, len rusko po tom cviceni zvykne prejst hranice na cudzie uzemia - to je ten problemik
aj rusko moze na svojom uzemi, len rusko po tom cviceni zvykne prejst hranice na cudzie uzemia - to je ten problemik
ano, ved sa hovori, ze "zdochynajuci kon kope najviac" ... zname slovenske prislovie plati, ci uz neplati ?
to je hoax ze v Nemecku, Nemecko uz predsa skoncilo ...
na Ukrajine utlacaju slovensku mensinu ?
aj adolf prehraval v ZSSR a robil pritom velke plany na ofenzivy na zapadnom fronte ... a co ako ?
rusko robi len take cvicenia, rusko si na svojom uzemi moze robit co chce, rusko sa brani atd.
vidis, prisiel si na to aj sam
len tu v Nemecku bolo pred zaciatkom specialnej operacie ca. 3 miliony rusky hovoriacich osob ... celkom dost na to ze ten kapitalizmus uz skrachoval pred 50timi rokmi, za cias ked bol este zlaty socik a ZSSR
no vidis, tu si to uz oznamil, takze slovaci uz teraz budu vediet
a mas odvahu to ist oznamit do Moskvy na Cervene namestie, napriklad na velkom transparente ? reku aby aj sudruhovi a rusi vedeli ze co a jako ... ved aj oni chcu mier - ci ?
a uz je to iste ze umrie ci to je len taky nezavazny tip ?
ja som to zazil - zil som v zlaltom sociku ca. 20 rokov
podla mna by vojnu na Ukrajine pomohlo vyriesit niekolko stoviek tomahawkov . kazdy tyzden v priebehu najblizsich 12 mesiacov ...
Mindrak akosi zaliezol, uz ho nehadze v zachvate, ze prispevok bude vymazany ? ;_)
tak uz vies aj jeden z dalsich dovodov preco zeny nechcu mat deti -nechciu ich posielat do armady, aby si nejaki tarajkovia mohli plnit ciele a tuzby napr. aj o tej povinnej zakladnej vojenskej sluzbe ...
tak to je super, hadam nimi zlikviduju aj vela ruskych nacistov - cim viac, tym blizsie mier
tak toto som nevedel, mal by si to dat vediet celemu svetu ...
Odporúčame