ak to ze nie je zmazany ked odbornik pisal ze bude zmazany ?
ak to ze nie je zmazany ked odbornik pisal ze bude zmazany ?
Ariely céra .... on to nabuzeroval ťa zajtra a budeš videť a my nájdeme teba !!!!
no tak daj heheheheehe
len počkaj, ja ťa chytím na ulici ... to Jednaokový Bill ... zajtra na krajský velitelství vypovíte !
ja takto nehám vytrást, ty posereš, rozumíš ???
akoze nie, ved odbornik pisal ze urcite bude ... debilkovi sa nesmie odporovat, mohol by sa rozculit hehehe
"už po tebe ide ten strážca demokracie a slobody slova ."
tak si davaj pozor lebo co nebolo moze byt !
ano bude celkom urcite zmazany len treba vyckavat casu ako hus klasu
aj rusi ze pridu az do Kyjeva len debilne hlavy stale kazu vyckavat casu hehehe
v chorych hlavach tupritomnych debilkov ano ... len tomu musia pevne verit hehehehe
nemozte sa nezhodnut, ked je to jasne a je to iba jeden !!!
admin z pravdy to vymaze z celeho internetu a bude !
a ako si prisiel na to, ze by si to mal moct kupit kazdy druhy slovak ?
lebo si pocul, ze v Nemecku si to moze kupit kazdy druhy nemec ?
nuz myslienkove pochody psychicky tazko choreho cloveka ...
Zelenskij uz nebojuje, odbornik pisal, ze skoncil bojovat dnom inauguracie trumpa ... snad nechces povedat, ze trump este nebol inaugurovany:
co tu za voloviny ukrajinský agenti vypisujete Zelenskyj končí dnom inaugurácie Trumpa,
bad
13357170
09:08
15.01.2025
cena dieslu tu v Nemecku u nas na dedine dnes vecer 1,48 €/l ... na nemecke platy myslim dobre cena ;_)
to je nejaka novinka ? CELA Ukrajina je uz bez elektriny od r. 2022 ... pisal odbornik tvojej poodurovne ;_) :
Po útoku na most 40% Ukrajiny bez elektriny, po dnešných útokoch zbytok.
bongar
10700518
16:17
05.12.2022
nezavid, aj ty si sa mohol mat dobre, stacilo studovat a makat na sebe ...
tak proruski tarajkovia mozu zase cely vikend vypisovat taraniny a rozculovat sa ze co EU, co NATO atd.
ja startujem skoro rano smer luxusny hotel juzne od Mnichova - vikend plny plavania, wellnessu, sportu a fajn zazitkov s priatelmi ...
P.S.: ozaj a coze sa stalo s Palkom z Povazskej, co tu pisal kedysi pod nickom "HitmanPB" - zavreli ho uz do blazinca ? nejako tu uz nevypisuje ti mudrosti z tej zatrpknutej dochodcovskej hlavy, zivoriacej z biedneho dochodku ;_)
jaj takto to je ... lebo casto tu v diskusiach su odbornici, ktori tvrdia, ze nic sa nemeni ...
a ty mas kvoli tomu psychicke problemy, ze protireakciou budu trpiet ukrajinski nacisti ?
Odporúčame