dochodcom sa to ale paci, citaju a pisu do diskusie ako divi, pravda zaraba ... ciel je splneny
dochodcom sa to ale paci, citaju a pisu do diskusie ako divi, pravda zaraba ... ciel je splneny
ale vela slovakov skoci ... tak , ako kedysi skocili na saskaren so zlatym socikom ... stacilo mavat cervenymi satkami a zastavami
taky debil na svete neexistuje, ktory by mna rozculil hahaha
nevadi, ved pisem ze ma este dalej pisat ... dobre by bolo kebyze dava stovky takych prispevkov denne, pravda zarobi na klikoch
to uz volakedy stari ludia hovorievali u nas na dedine - na hluposti ludi sa najlepsie zaraba ;_)
ano a zacne to uz coskoro , tak sa tras
lebo to trump zakazal !
este popis zopar prispevkov, mozno si to potom Merz rozmysli ... jeho zaujima, co si o tom slovaci myslia
vidis, aspon sa mas nad cim rozculovat ... krajsi den budes mat, ze ako si sa rozohnil ..
tomu debilkovi uz ten nick blokli ... ale mozno sem chodieva pod inym, tak mas moznost zistovat ze pod ktorym tara sprostosti teraz hehehe
a pritom tarajko tu pred cele dni vypisoval, ze ako ceny VYLETIA hehehe
asi mu riadne strielalo v chorej hlave ;_) :
Ten strop si mozu strcit...Rusi prestanu im dodavat a cena ropy vyleti na trhu hore...Strelili si zasa do kolena :-)))
Anty
10699838
12:52
05.12.2022
a ked nie tak co take sa udeje v debilnej hlave ? hehehe
ale samozrejme samozrejme
mohla asi mozno pripadne
onedlho raz coskoro casom
aha jasne, prekukol si to hehehehe
akoze ti novi obyvatelia nemeckeho kalifatu sa budu citit ako nasledovnici Hitlera ?
one, akurat citam ze ceny ropy takto:
Ölpreis
58,26 USD -3,26 USD -5,30 %
10.10.25
WTI
62,09 USD -3,14 USD -4,81 %
11.10.25
Brent
----------
ale ved odbornik tu v diskusiach pisal ze cena ropy VYLETI do nebesky vysin ... to je tak ked debilko pride pisat do diskusii ked mu prave striela v chorej hlave ;_) :
Ten strop si mozu strcit...Rusi prestanu im dodavat a cena ropy vyleti na trhu hore...Strelili si zasa do kolena :-)))
Anty
10699838
12:52
05.12.2022
hma divne, prispevok nebol zmazany aj ked autor tvrdil, ze bude
https://www.theguardian.com/politics/2025/oc…
no pekne .. admin maž .. rýchlo nech to nikto nevidí ....
Mindrak0.1
14231209 dnes
20:46
veru ... kedysi si chlapi neholili tvare a neboli kadejeke tie choroby, rakoviny atd.
dochodcovia vraj uz praocvat nemusia ;_)
Odporúčame