pred 100 rokmi by moj stary otec povedal ze je to kravina ze sa slovaci budu prevazat v osobnych autach a ze na SK bude v r. 2025 evidovanych viac ako pol miliona automobilov ... nevedel by si predstavit, ze odkial by sa na tolko aut zobrali suroviny, energie a hlavne ludia, ktori by to dokazali vyrobit
a potom - co by bolo s tymi vsetkymi kovacmi, ktori kuju konom podkovy, tych a ich rodiny by si nechal zomierat hladom pod mostami ?


