presne tak, mastia si vrecka na predlzovani vojny na Ukrajine a vrazdeni rusov ... otras
presne tak, mastia si vrecka na predlzovani vojny na Ukrajine a vrazdeni rusov ... otras
a slovaci nerobia ?
Predseda vlády demokratickej krajiny má zatvoriť súkromné podniky? A prečo proti tomuto obchodovaniu nevystupujete na protestoch? Ja som za zastavenie takého obchodovania a v pohode taký protest podporím #uzaninabojukrajine 🫡❤️
PravdaTuNieje PravdaTuNieje
14210579 dnes
19:10
-------
ano samozrejme, ked sudruhovi ficodebilovi vadi predlzovanie vojny na Ukrajine, tak ma zatvarat zbrojovky - alebo to nemysli vazne ?
ved aj havel zatvaral zbrojovky - ci nezatvaral ?
"A prečo proti tomuto obchodovaniu nevystupujete na protestoch?"
ja na ziadne protesty nechodievam, ja nezijem na Slovensku ...
len nech pokracuje v dodavkach - aj ludia si zarobia, aj stat dostane nieco a aj ruskych fasistov zlikviduju - tzv. win win win situacia
ano, uz aj minule prelamovala nezadrzatelne takze Ukrjaina mala kapitulovat NAJNESKOR april-maj
pisal o tom tento debil:
Ukrajina kapituluje zrejme ešte skôr. Cca Najneskôr marec - apríl. Alzák sa bude zrejme hompálať na niektorom z majdanských stromov.
miloslavovič
17.12.2023
12:46
vsak aj ty si za slobodu prejavu, ci nie ? hehehehe
ale ked chcu chranit hranice a zacat zbrojit tak to zase privrzenci sudruha fica chytaju zachvaty ze fuuuuj, zbrojit na obranu hranic je fuuuuuuuj
napriklad ten ze nesla branit zlaty socik v r. 1989 hoci jej predstavitelia desatrocia predtym o tom vyblakovali z tribun ze pojdu ...
zlady a tesit sa - no neviem neviem ... mali sme za cias zlateho sociku ladu ale furt s tym boli nejake technicke problemy a bolo treba zhanat nejake nahradne diely v mototechnach cez pol Slovenska ... po par rokoch to zacalo hrdzaviet ... a to sa nou jazdilo tak 2-3 tis. km rocne maximum ...
samozrejme, bude, len sa este nevie kedy - klasicka argumentacia slovenskych debilnych tarajkov ;_)
a nemohol by tvoj idol sudruch fico poslat do vedenia EU nejakych schopnejsich ludi ako len tie skorumpovane mumie ? ci inych poskokov nema ?
no neviem ako je to s tym tesenim sa, my sme mali za cias zlateho sociku ladu, ale vela radosti nam nepriniesla, stale mala nejak technicke problemy a to sa nou jazdilo tak 2-3 tisic km rocne ...
o tom, ci budu dalej umierat si rozhodnu ukrajinci sami
vojnu predlzuje aj tvoj idol sudruch ficodebil ty, ze povoluje aby slovenske zbrojovky bohatli na dodavkach zbrani na Ukrajinu ... namiesto toho aby dal okamzite zavriet vsetky zbrojovky
aj so sudruhom ficom, ktoreho s radostou volil ;_)
Zelenskeho rezimu nie je treba nic posielat.98% z toho je zdefraudovane a vytunelovane. Treba to zastavit a postavit ho pred Medzinarodny tribunal.
ViliamW
06:18
03.10.2025
----------
takze uz neplati, ze ho obesia vlastni ?
uz neplati ze sa bude hompalat NAJNESKOR marec - apríl ???
odbornik sa pomylil ked to pisal v decembri 2023 ? ;_)
citat dochodcovsky tarajko:
Ukrajina kapituluje zrejme ešte skôr. Cca Najneskôr marec - apríl. Alzák sa bude zrejme hompálať na niektorom z majdanských stromov.
miloslavovič
17.12.2023
12:46
zradil rusko že rokoval so západom, špina !
ano jeden z najväcsich vrahov rusov
tak toto bola fakt dobra zabava s tym ze sudruch putin chcel porusit dohody ze NATO sa nema rozsirovat na vychod a ziadal o prijatie ruska ...
dobre som sa nasmial tak startujem E-bike a idem na túru, je krasna slnecna jesen a tu v D je dnes statny sviatok ... tak mozu proruski tarajkovia zase cely den makat a vypisovat sprostosti, vsak co uz budu robit cely den zavrety v kralikarni ;_)
aha debilka prisla rozhodovat co kto moze pisat a co nemoze hehehe
cize boli dohody ze NATO sa NESMIE rozsirovat na vychod ale sudruch putin chcel tie dohody porusit a ziadal o prijatie ruska ...
dajte dalsie debiliny, na tomto sa da dobre rehotat hehehehe
Odporúčame