ejha novy nick prisiel nahadzovat taraniny
ejha novy nick prisiel nahadzovat taraniny
cinania ze nahodia minimalny plat 3.000 euro v cistom ako v Cine , nie ?
a ako to vyzera s tym buchanim plynu v domoch na Slovensku, denne sa jedna o niekolko desiatok domov ?
este ti stale bucha v chorej hlave? vie, mas to tazke ...
citat ked debil dostane napad:
Máme sa na čo tešiť, vrátane výbuchov pllynu . po upchati horakov a neskorom zistení porúch
ovi50
11021451 09.03.2023
15:51
no ale dokazu udriet na rusko a zabrat mu uzemia a zdroje !!!
a ako to vyzera s tym buchanim plynu v domoch na Slovensku, denne sa jedna o niekolko desiatok domov ?
este ti stale bucha v chorej hlave? vie, mas to tazke ...
citat ked debil dostane napad:
Máme sa na čo tešiť, vrátane výbuchov pllynu . po upchati horakov a neskorom zistení porúch
ovi50
11021451 09.03.2023
15:51
a potom by si uz nemal psychicke problemy ? ulavilo by sa ti lebo by tym vsetky problemy boli vyriesene ?
a bude uz do r. 2030 alebo ratas az niekedy v rokoch 2045-2050 ?
ano to sme sa uz ucili za cias zlateho sociku v zakladnej skole aj v gymnaziu ze kapitalizmus uz uz uz coskoro skrachuje
aj sudruch husacinec to pravidelne vyblakovalz chorej hlavy z tribun zjazdov KSC
tehotenske uniformy su jasnym znakom ze nemci sa chystaju zabrat rusom uzemia a zdroje - kedze zaviedli tehotenske uniformy, tak teraz kazda nemecka zena uz bude mat 4-6 deti minimum ...
pisali v diskusiach na pravde tak to musi byt pravda
to su jasne znaky toho, ze Nemecko zase planuje pochod smerom na vychod a zabrat slovanom uzemia a zdroje !
aha cize Nemecko malo zakazane zbrojit ale aj tak zbroji a je pripravene udriet na rusko ... ja sa tu tak strasne vela naucim:
Nemecko??? Veď to od skončenia vojny je iba príveskom USA a zbrojí tak ako oni pískajú, hoc to mali zakázané, ale zbrojí Poľsko!!!
Bez fotky Jaka2022
14197366 dnes
07:38
aha Polsko zbroji a ma povinnu zakladnu vojensku sluzbu ako rusko ... to je jasny znak, ze Polsko chce zautocit
ano a knihu Vojna a mier napisal spisovatel Dostojevsky - ked su tam este aj 3 vykkricniky, tak je to uz celkom iste ...:
Merz by si mal prečítať knihu od Dostojevského Vojna a mier!!! Keď on nevie kde sa nachádza, hrôza zas tí istí, Angličania, Nemci a Francúzi chcú vyvolať vojnu s Ruskom, mená Daladier, Roosveld a Hitler vymenili iba mená Macron, Starmer a Merz!!!! Cieľ je ten istý zničiť Slovanov a obsadiť ich územia!!!!
Jaka2022
14193795
07:25
30.09.2025
nemecke zbrojovky uz masivne zvysuju kapacity, oplatilo sa mi nakupit akcie, sudruch putin vie co robi
sudruch stanek z debilnej hlavy aj vyblakoval, ze automatizacia vyroby sposobi obrovsku nezamestnanost
zabudol to ale povedat sudruhovi ficodebilovi ktory chce dovazat statisice cudzincov, aby mal kto makat ... a to na Slovensko kriza nedostatku pracovnych sil este len pride
rusko a mierovy projekt, lebo masivne zbrojili
Nemecko vojnovy projekt, lebo ma milionovy Wehrmacht a 290 zhrdzavenych tankov - jasne dokazy vojnychtivosti
logika
ved aj rusi chcu mier a preto posledne desatrocia masivne zbrojili
napriklad nemci ti poslednych 30 rokov odzbrojovali, zrusli povinnu vojensku zakladnu sluzbu a armadu obmedzili na zlomok povodneho stavu - to vsetko preto, lebo si zelali vojnu a udriet na rusko, aby mu zabrali uzemia a zdroje - logika
vidis a velka ruska armada ma dokonca problem aj s takou krajinou ... namiesto toho, aby ju obsadili do par dni ... kedze vsetci obyvatelia si zelaju aby ich rusi obsadili, bojuje s nimi len niekolko desiatok clenov zelenskeho klanu
a ani s tymi par desiatkami bojovnikov si nevedia rady
co narobis, ked mladi su lenivi a nechce sa im stavat domy svojpomocne ako za cias zlateho sociku ?
Zelensky uz nic nerobi, skoncil dnom inauguracie trumpa
pisal odbornik tu v diskusiach tak to musi byt urcite pravda:
co tu za voloviny ukrajinský agenti vypisujete Zelenskyj končí dnom inaugurácie Trumpa,
bad
13357170
09:08
15.01.2025
Odporúčame