ved vsak pisem ... preto tam bol blahobyt a ludia boli stastni ... ze od stastia utekali na zapad hehehe
ved vsak pisem ... preto tam bol blahobyt a ludia boli stastni ... ze od stastia utekali na zapad hehehe
blbost ako vysita, tam nemali ake zbrane skladovat, kedze Ukrajina a aj kolektivny zapad su uz ruskom od r. 2023 kompletne odzbrojene
pisal to tu odbornik v diskusiach, tak snad to nechces spochybnit:
Rusko so počína dobre, veď už odzbrojilo celú Ukrajinu a ich vlastné zbrane, odzbrojili štáty východnej Európy a takisto odzbrojujú Západ..
ppt1
10810237
18:09
11.01.2023
Odzbrojovanie Ukrajiny a tým aj kolektívneho Západu pokračuje https://youtu.be/1R7GrO4kj0A... Zachviľu už nebude mať Západ čo posielať...
ppt1
21.11.2022
----------
takze znicili sklad kde boli skladovane neexistujuce zbrane a debilko sem o tom s radostou pise do diskusie hehehe
v chorej hlave velmi debilneho taraja ;_)
no ako je toto mozne na Slovensku, kde ziadni migranti nie su ???
K lúpeži došlo v obci Rovinka počas noci z pondelka na utorok 16. septembra. Neznámy muž mal v ruke aj zbraň.
Všetko sa odohralo okolo tretej hodiny ráno. Podľa televízie Markíza išlo o muža zavalitejšej postavy s maskou klauna na tvári. V ruke mal krátku guľovú zbraň a vtrhol do herne Kajot. "Údajne odcudzil hotovosť v hodnote zhruba 2-tisíc eur, následne mal ujsť na neznáme miesto," informoval portál
zlaty socik, tam by sa take nieco stat nemohlo, tak neboli elektrokolobezky a tak umrtnost na cestach bola nulova ...
ale ved velmi debilny tu pred casom cele dni vypisoval, ze to cele skonci do 48 hodin, to sa vari pomylil ? ci nema prislusnu odbornost ?
citat velmi debilny:
Podla mna cely ten cirkus za chvilku skonci. Co potom budu robit nase hysterky, z ktorych sa do 48 hodin od vypuknutia hysterie stali doslova psychicke trosky?
Ci akoze demonstrovanim svojho hysterickeho stavu sa snazia zmenit realitu?
veImiprekvapeny
02.03.2022
00:15
napriklad velmi debilny tu isty cas vypisoval cele dni nieco o VELKYCH sluckach
ale casom mu doslo ze su to len vymysly jeho tazkou debilitou postihnutej hlavy :
Len za chvilku je cela zapana polka Ukrajina cervena. Ze uz len slepy nevidi, ze to tam vyzera na velke klieste a cela ich ukrajinska armada zostane odrezana od okoliteho sveta a potom sa slucka stiahne
Sa im cudujem, ze este nezacali hromadny utek smerom na zapad
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:43
A potom smer juh na Cherson a z Chersonu sme na Kyjev a slucka je uzavreta
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:44
vsetko nie, neposlali tam statisice vojakov ako poslal sudruch putin
tebe uz ozaj natlacia hocico do hlavy, kde putin vravel ze chce dobiť CELU Ukrajinu ? :_)))
citat odbornik:
Vám do tých hláv fakt hocičo natlačia. Kedy Putin hovoril, že ide dobiť celú Ukrajinu? Od začiatku hovorí to isté, chú oslobodiť Doneckú a Luhansku republiku od ukrajinských násilností voči obyvateľom, ajmä ruskej národnosti. A to už dosiahli v Donecku a Luhansku dostali obyvatelia ruské doklady, platí sa tam do konca roku v hrivách aj v rubľoch, v školách sa učí po rusky /ale aj po ukrajinsky!!!/ , dôchodcom zdvihli dôchodky na úroveň Ruska teda 500€, Zelenský pozastavil vyplácanie dôchodkov na Donbase!!!!Teraz prebiehajú boje v oblasti Chersonu, teda táto oblasť tam pôvodne nemala byť , ale v referende sa obvatelia rozhodli pre Rusko, preto aj 70 000 obyvateľov sa evakuovalo na Krym a do Ruska. Oni nemajú záujem o celú Ukrajinu, ale iný vlk sa už snaží ukradnúť Volyňskú a Lvovsku oblasť a to Poliaci!!!! Čo bude potom svet hobvoriť???
Jaka2022
10633224
11:37
13.11.2022
kto podsuva zistenia ako "jedine spravne" ?
ano aj slovaci vo velkom piju coly a rozne ine chemicky doladovane napoje ... su presne taki isti ako aj ludia "na zapade"
ja alkohol nepijem uz vyse 20 rokov - ziadny, ani pivo ... ani drogy neberiem
len nechapem preco ti, co snivaju o zlatom sociku ho nechcu realizovat
lebo co si pamatam roky ked som za cias zlateho sociku este zil na SK tak tam vsetci nadavali ze aky je to na H**** system ....
v Bratislave a pichacky nozom ? ved na Slovensku migranti nie su ... ci su ?
ale zeby niekto zalozil stranu ktora by propagovala obnovenie zlateho sociku na Slovensku a dostal ju do parlementu - to ani za boha
veru mali by si brat priklad zo statov ako Madarsko alebo Slovensko, tam staty neseru na vlastnych obcanov a preto je tam blahobyt ...
Cesko, Polsko a pobaltske staty budu tym co boli ? v ktorom roku ?
v Cechach alebo v Polsku sa rodia na zenu 3-4 deti ?
dolezite z v Madarsku sa to stale meni k lepsiemu ... uz cele desatrocia ...
len tu v Nemecku zije vyse 200.000 madarov - aj to su len ti, ktori este nemaju nemecke obcianstvo .,..
skusim este zopakovat pre blbsich - pisal som o pocte vrazd
v Nemecku by dnes malo byt 15 vrazd kedze jedna bola na Slovensku ...
"Počet cudzincov na Slovensku dosiahol ku koncu roka 2024 približne 140 000 osôb, čo predstavuje historický rekord v zamestnanosti cudzincov na Slovensku. Tento nárast je spôsobený rekordne nízkou nezamestnanosťou a problémami firiem s nedostatkom kvalifikovaných zamestnancov"
a to sa problemy s demografiou na Slovensku este len zacinaju ... o nejakych 20-30 rokov to budu este uplne ine cisla ...
Odporúčame