tak ako to vyzera s taraninami tohto sudruha, kto ho predbehne ? :-)
„Nie, žiadne ruské vojská neprídu na Ukrajinu, to sem na Slovensko prídu americké vojská,
tak ako to vyzera s taraninami tohto sudruha, kto ho predbehne ? :-)
„Nie, žiadne ruské vojská neprídu na Ukrajinu, to sem na Slovensko prídu americké vojská,
ale dolet mozny je ... technika sa vyvija
aj slovenski taraji sa snazili, napr. tento :
„Práve dnes sa ukázalo, že vojna na Ukrajine je jeden gigantický hoax, ktorý si vymysleli Američania, aby rozoštvávali a strašili Európu,“
aj to je dost, menej potencionalnych vrahov ktori mozu tiahnut dalej na zapad
"kam za dva roky zmizlo 1 a pol milióna ukrajinských vojakov"
no predsa usli - do ruska, nie ? ved to tu pisali odbornici v diskusiach
pretoze ich posielali do prvych linii uplne bez zbrani, tak radsej zutekali do ruska ... a ?
citat odbornik:
Inak na vyššie položenú otázku, áno posielajú ich na Donbas bez zbraní, preto tam zomiera toľko Ukrajincov a preto aj títo vojaci utekajú z frontu do zahraničia alebo sa vzdávajú Rusom, radšej byť v zajatí ako sa dať zastreliť!!
Jaka2022
10991868 12:38
02.03.2023
tak musia sa tvarit ze je to v pohode ... aj za 2. svetovej vojny kremel skutocne cisla obeti tajil
len tak dalej
vraj ho naverbovali ked tu v Nemecku za cias zlateho sociku ked spionoval v Drazdanoch
urcite, odvlani ze uz ukrajinci nemaju ziadnych vojakov - pisal odbornik tu v diskusiach:
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
-------------
s kym to tam ti rusi este stale bojuju ?
Keď to Ivan Korčok s celou opozičnou suitou nechápu, mali by si všetci mladí a v strednom veku, dokonca aj takí ako Juraj Cintula a Magda Vašáryová, uvedomiť, že veľmoci sa idú dohodnúť na ďalších aspoň 50 rokov mieru.
---------------
Tak ako sa dohodli v roku 1975 počas studenej vojny v Helsinkách. Je irónia, že Kaja Kallasová je Fínka.
uz sa dohodli ci este musim nejakych 10-15 rokov vyckavat casu ako hus klasu ?
nahlásené !
o tom sa infirmovat NESMIE - nahlásené !
nie, to som len tak obcas napisem a bavim sa na tom ako potom poniektori tarajkovia zúria hehehehe
toto tu je lepsie ako akakolvek komedia v televizore ci v divadle, je to tu take interaktivne hehehe
ano v rusku maju slobodu len nesmies ist na cervene namestie s transparentom ze si proti vojne - lebo okmazite nabehne policia a rozmlatzi Ti fekal do krvi ze co si to dovolujes mat vlastny nazor hehehe
to je nieco ako ked za cias zlateho sociku z kremla rozhodovali o tom co sa moze a co nemoze - kebyze napriklad na gymnaziu vyjadrim vlastny nazor na zlaty socik a sudruha husacinca , tak ma z gymnazia okamzizte vyrazia ...
ale rusi predsa nevrazdia zo ziskuchtivisti, ved rusko je velmi bohate, ci ?
rusi vrazdia lebo psychicky kolabuju ked okolite staty neoslavuju ich psychicky choreho vodcu - masoveho vraha, ktory denno-denne davba prikazy na vrazdenie a nicenie ...
kedy bola vyhlasena vojna ? a kym ?
tak makajte teda na tom Slovensku nech si tu v Nemecku mouzme aj nadalej zit bez prace v blahobyte ...
nahlásené !
ex15128031405 to dnes nejako psychicky rozhadzalo ... a taky krasny den vonku, dal som dnes rano 35 km na bicykli ... ;_)
a mierumilovni rusi od moskvy sa dostali az na Aljasku ...
Odporúčame