ale rusi predsa nechcu nic urychlit ... naco to unahlit ? rusi chcu postupovat POMALY - tak to vysvetlovali odbornici tu v diskusiach ...
ale rusi predsa nechcu nic urychlit ... naco to unahlit ? rusi chcu postupovat POMALY - tak to vysvetlovali odbornici tu v diskusiach ...
mal si ist v r. 1989 branit zlaty socik na namestia, bol by teraz blahobyt ...
a ty mas teraz kvoli tomu psychicke problemy ? lebo zijes z biedneho dochodku ?
to je nad tvoj pochop
takze radsej zostat pri znackach ako Mercedes a BMW ?
nahlásené!
Plus 7dní píše o 4 mrtvych pri dronovom útoku v PL, kto klame?
bonodo
dnes
13:14
-------------
kde si tie klamstva mozem precitat ?
"Napr. pri takom varení na plynových sporákoch sa uvoľňujú škodlivé látky ako oxid uhoľnatý (CO), oxid dusičitý (NO₂), benzén a ultra-jemné prachové častice (PM₂.₅) a všetci ľudia to pritom prežili. A dokonca aj pri vyprážaní sa z oleja a aj samotného jedla uvoľňujú karcinogénne látky. "
ako vies ze vsetci, ty si vsetkych poznal osobne ?
ako mozes vediet s urcitostou povedat, ze ten ci onen nemal rakovinu napr. pluc ci inu chorobu prave kvoli tomu, ze dychal skodlive latky, ktore sa uvolnovali pri vareni na plyne ?
hranice su ako korzo, mozem si chodit hore dole,., to nie ako za cias sudruha husacinca hehehehe
"Americký prezident Donald Trump informoval, že napísal list všetkým členským štátom NATO, v ktorom ich vyzval, aby prestali nakupovať ropu od Ruska."
-------
ale slovaci dostanu vynimku, pretoze ak by prestali nakupovat z ruska, tak na Vianoce by boli na Slovensku vraj statisice mrtvch od hladu a zimy
pisal to tu v diskusiach velmi debilny odbornik tak snad to nechce nikto spochybnit (tu jeho tazku debilitu - ktoru este aj zverejnuje)
citat velmi debilny:
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
Plus 7dní píše o 4 mrtvych pri dronovom útoku v PL, kto klame?
bonodo
14140873 dnes
13:14
----------
asi uzivatel "bonodo" ?
tak si sa predstavil: úbožiak...chudáčik... prd
nemaju to zakazane ???
kde si to precitam ?
Ďakujem
tak ale ked mozu dehonostovat rusi inych ...
nemusis sa predstavovat, hovoria za teba tvoje taraniny ktore sem pises
to suhlasi
to je divne, ze sa da opit rohlikom ...
ano lebo v dnesnej dobe je take strasne zlozite vyrobit nejake videjka hehehehe
Odporúčame