no vidis, ty mas prehlad, tak to vies posudit
no vidis, ty mas prehlad, tak to vies posudit
nejaky si nervozny, klidek ... ci Europa bude v pozore alebo nie tak ruski vrahovia budu pokracovat vo vrazdeni a niceni ...
otazne je len ci ti autori boli naozaj poliaci ...
vsak ked z toho nic nebude tak sa nemusis rozculovat a pisat o tom ... zbytocny prispevok
vypustenie tych dronov z uzemia Bieloruska vylucili na generalnom stabe bieloruskej armady, ked si tam volal, ze co a ako ?
vyrobca pri dronoch Shahed udava dolet ca. 2000 km ... to vari klame ?
nejako ta to rozrusilo, ved ich nechaj, nech si hovoria co chcu ...
to je divne ze kvoli takej blobosti, ktora realne nie je mozna, pises prispevok
nesir tu hoaxy, ziadni ukrajinski vojaci uz od minuleho roku neexistuju, pisal to tu odbornik v diskusiach:
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
a preco slovaci nezastavia ? preco kupuju, aj ked nemaju co jest a kde byvat ?
takze ciel specialnej operacie - denacifikacia - sa nepodaril uskutocnit ani po vyse 3,5 r. ?
to kvoli neschopnosti tych ruskych vrahov ?
no lenze to by bralo rusko ako zaciatok tretej svetovej a bolo by pravdepodobne nutene, poslat oriesniky alebo atomovky na europske hlavne mesta aby boli miliony mrtvych a tretia svetova prestala ...
preco by mali zacat jednat a ako vlastne?
niekto chce napadnut Polsko alebo NATO ? kto ?
ale ved slovensku bezpecnost nikto neohrozuje - alebo vies o niekom ?
ale naco male auta, ved slovaci chcu predsa VELKE auta, silne, a vela priestoru, aby bolo v com prevazat kadeco furt
a kde vidis v dnesnej dobe take hesla rozvesane ?
kedysi za cias zlateho sociku boli v skolke, v skole, v gymnaziu ba aj po dedine kade-tade ...
no vidis to, tak sa nemusis velmi rozculovat, staci ked vyckas casu ako hus klasu a Eu sa pochova a nastane blahobyt ... jednoduche
"Ruská provokácia Rusom uškodí"
ako im uskodi ? NATO udrie na rusko raketami a dronmi?
"len kto konkrétne"
no predsa tie miliony vojakov ktori su rozmiestneni na tych stovkach zakladni na hraniciach krajin NATO s ruskom ...
alebo nie su ?
tak ale nacistu co hajluje denne snad lutovat nebudes, ci ?
Odporúčame