pise psychopat, ktory z chorej hlavy tu v diskusiach siril poplasne spravy, ze na Slovensku budu statisice mrtvych ak Slovensko nevystupi z EU
napr.:
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54


